30 %

تخفیف

تپسی 30% کدتخفیف

تپسی 30% کدتخفیف

برای دانشگاه های مشهد

🎇 شما می توانید زمانی که از این اپلیکشن استفاده می کنید بااین کدتخفیف از30% تخفیف تپسی بهره مند شوید.
✅ برای سفر به دانشگاه فردوسی مشهد از این کدتخفیف استفاده کنید و از تپسی تخفیف بگیرید.

 

30 %

تخفیف

تپسی 30%کدتخفیف

تپسی 30%کدتخفیف

تخفیف اپلیکشن tap30

🎁کدتخفیف تپسی

🚙می توانید درهنگام استفاده از اپلیکیشن تپسی این کدتخفیف راوارد کرده واز تخفیف 30درصدی آن استفاده کنید.

🚙این کدتخفیف مخصوص گالری‌ها/كافه رستوران‌هاى منتخب اصفهان می باشد.

منقضی شد

30 %

تخفیف

کد تخفیف 30 درصدی تپسی

کد تخفیف 30 درصدی تپسی

20,000 14,000 تومان

ابتدا کد تخفیف 30 درصدی تپسی را کپی کرده و سپس هنگام تکمیل مراحل سفارش در اپلیکیشن تپ 30 از آن استفاده کنید. این کد تخفیف مخصوص سفر به موزه ملی است.

منقضی شد
0

تپسی از بزرگ‌ترین سرویس های کشور در زمینه کرایه تاکسی آنلاین است و هموطنان می‌توانند با اپلیکیشن تپ سی از خدماتش استفاده کنند

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید


ورود ثبت نام سریع

در میان آفرهای مختلفی که در سایت پیشنهادها قرار داده می‌شود، حتما با کد تخفیف تپسی مواجه شده اید، کدی که اجازه می‌دهد از خدمات این سرویس به قیمتی به مراتب کمتر استفاده کنید.کمتر کسی است که خدمات تپسی (تپ 30) را استفاده کرده باشد و علاقه به استفاده مجدد آن نداشته باشد. این سرویس با خدماتی گسترده در زمینه حمل و نقل و مسافرت درون شهرهی به کاربران اجازه داده است تا کمترین هزینه را صرف کرده و در اسرع وقت به محل مدنظرشان مسافرت کنند.

در پیشنهادها فرصتی خواهید داشت تا از کد تخفیف ، آفر واقعی و بن هدیه تپ سی استفاده کرده و خدمات تپسی را به هزینه ای به مراتب کمتر استفاده کنید.هر روز آفرهای واقعی مختلفی در پیشنهادها قرار می‌گیرد تا از خدماتمان به بهترین شکل استفاده کنید و از این پس شاهد کد تخفیف تپ 30 نیز خواهید بود و می‌توانید از خدمات تپ سی استفاده کرده یا کوپن تپسی را با دوستانتان به اشتراک قرار دهید.

یکی از اتفاقات جالبی که در چند سال اخیر افتاده است، فراگیر شدن خدمات آنلاین توسط شرکت ها و استارت آپ هاست. کاربران با استفاده از اپلیکیشن می توانند به انواع خدمات دسترسی داشته باشند و با چند کلیک ساده از این خدمات بهره مند شوند. برای مثال می توان به خدمات تاکسی رانی آنلاین اشاره کرد. در چنین سرویسی کاربر می تواند مبدا و مقصد خود را روی نقشه مشخص کند و پس از تایید، نزدیک ترین تاکسی برای وی ارسال شده و او را به مقصد ببرد.

تمامی این خدمات در حالی صورت می گیرد که ممکن است در ابتدای تقاضا برای ارسال تاکسی، کاربر در خانه، محل کار، باشگاه یا رستوران باشد و زمانی که تاکسی رسید به خیابان برود. نکته جالبی که وجود دارد، کمتر بودن هزینه استفاده از سرویس هایی مانند تپسی است که البته با استفاده از کد تخفیف تپسی می توان از این سرویس به قیمتی به مراتب ارزان تر نیز استفاده کرد.

نحوه استفاده از کد تخفیف تپسی

برای استفاده از کد تخفیف تپسی ابتدا می بایست اپلیکیشن این سرویس را روی گوشی هوشمندتان نصب کنید. در صورتی که سیستم عامل گوشی هوشمندتان اندروید است نسخه اندروید و در صورتی که از آیفون استفاده می کنید نسخه مناسب آی او اس تپسی را نصب کنید.سپس با اجرای اپلیکیشن تپسی برای خود حساب کاربری بسازید. بعد از انجام این کار می توانید مبدا و مقصد مد نظرتان را انتخاب کنید. هنگامی که نیاز به شارژ حسابتان داشتید، با توجه به نوع کد تخفیف تپسی که در پیشنهادها قرار گرفته است، کد مناسب را وارد کرده تا حسابتان شارژ شود. این کد می‌تواند مخصوص سفارش اول باشد که یعنی تنها در اولین سفارش می توان از آن استفاده کرد یا با توجه به رویدادهای مختلف برایتان کد تخفیف منظور شده باشد که به صورت شارژ مبلغی یا تخفیف درصدی است.

پیشنهادها برای روزها و رویدادهای ویژه نیز برنامه های خاصی دارد و کاربران می توانند از آفرهای جدید استفاده کرده و خریدی شگفت انگیز را تجربه کنند. کد تخفیف تپسی نیز در میان آفرهای سایت پیشنهادها قرار دارد که برای روزها و ایام خاص سال می توانید به آنها دسترسی داشته و بهره مند شوید.تپسی معتقد است که با ارزش ترین سرمایه این شرکت کاربران و مشتریان وفادار هستند به همین علت در استخدام سفیرها و تاکسی رانان دقت فراوانی به خرج می دهد. تمامی سفیران تپ 30 از چند مرحله مصاحبه برگزیده شده اند تا بهترین گزینه ها انتخاب شوند.البته امکانی نیز در اپلیکیشن تپسی برای کاربران فراهم شده تا به راننده امتیاز داده و به تپسی در هرچه بهتر شدن خدماتش کمک کنند.