کد تخفیف و پیشنهادهای ویژه اسنپ تریپ

اسنپ تریپ

معرفی کد تخفیف اسنپ تریپ

اسنپ تریپ یکی از بزرگ‌ترین سامانه‌‌های آنلاین خدمات سفر است که در کنار رزرو آنلاین هتل شهرهای مختلف ، دیدنی‌هایشان را معرفی میکند که مسافرها بتوانند برنامه سفرشان را متناسب با علاقه‌مندی‌هایشان برنامه‌ریزی کنند. به روزرسانی : 1397/07/28 09:54

کد تخفیف 30 هزار تومان رزرو هتل اسنپ تریپ
🎁 برای رزروهای بالای 300 هزار تومان
📣 شما می توانید در سایت پیشنهادها از آخرین تخفیف های اسنپ تریپ باخبر باشید!
منقضی
کلیک کنید!
🏨30 هزار تومان تخفیف اسنپ تریپ
🎁برای رزرو هتل های بالای 300 هزار تومان
منقضی
کلیک کنید!

درباره اسنپ تریپ

اپلیکیشن رزرو هتل اسنپ تریپ انتخابی هوشمندانه برای سفرهای داخلی و خارجی است. اسنپ تریپ یکی از زیرمجموعه‌های گروه اینترنتی ایران است که از سال ۹۴ با اسم پین تا پین فعالیت می‌کرد و همیشه سعی داشت تا فرایند سفر را برای کاربرانش ساده‌تر کند. حالا این شرکت بعد از کامل‌ترکردن خدماتش با نام اسنپ تریپ به فعالیتش ادامه می‌دهد. با اپلیکیشن اسنپ‌تریپ می‌توانید هتل‌ مورد نظرتان را انتخاب کنید ، همچنین اسنپ‌ تریپ با همکاری شرکت فلایتیو امکان خرید بلیط هواپیما را برای کاربرانش فراهم کرده است. فراهم‌کردن خدمات آنلاین ، ارائه راهکارهای جدید و خلاقانه و دادن حق انتخاب به کاربران همیشه هدف اصلی این گروه بوده است. اسنپ تریپ (سامانه رزرواسیون آنلاین هتل و پرواز) نماد اعتماد الکترونیکی دارد، بنابراین می‌توانید با اطمینان هتل‌ یا پرواز مورد نظرتان را از اسنپ تریپ تهیه کنید. همچنین می‌توانید از تمامی هتل‌های داخل سایت جویا شوید که آیا با اسنپ تریپ همکاری می‌کنند یا خیر. در اسنپ تریپ انتخاب با شماست و می‌توانید هتل‌ها و پروازهای مختلف را مقایسه کنید و مناسب‌ترین اقامتگاه و پرواز را رزرو کنید.

خدمات و مزایای اسنپ تریپ

رزرو هتل ، خرید آنلاین بلیط هواپیما برای سفر های داخلی و خارجی ، معرفی مکان های دیدنی ، خدمات سفرهای کاری به سازمان ها و شرکت ها چند مورد از خدمات اسنپ تریپ هستند. هدفی که اسنپ برای خود تغیین کرده است تبدیل شدن به بزرگترین و به روزترین مرجع گردشگری در ایران است.رزرو هتل های داخلی‌: بیش از ۸۰۰ هتل و اقامتگاه داخلی را تحت‌پوشش قرارداده‌است و شما می‌توانید بعد از بررسی امکانات و موقعیت هتل‌های موردنظرتان ، مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

خرید بلیط هواپیما : اسنپ‌ تریپ با همکاری فلایتیو به شما این امکان را می‌دهد که از بین تمامی خطوط پروازی ، مناسب‌ترین پرواز را انتخاب کنید.

باشگاه همراهان اسنپ‌ تریپ : کاربران اسنپ تریپ با ثبت‌نام و هربار رزرو هتل ، امتیازهای همراهی به حساب‌ کاربری‌شان اضافه می‌کنند و در خریدهای بعدی می‌توانند این امتیازها را به تخفیف تبدیل کنند.

پرداخت با کارت‌های بین‌المللی : اگر در ایران نیستید و به کارت‌های بانکی شتاب دسترسی ندارید می‌توانید از طریق مسترکارت و ویزا کارت مستقیما برای رزرو هتل از اسنپ تریپ اقدام کنید.

باهمراهی سایت پیشنهادها می‌توانید از کد تخفیف اسنپ تریپ با خبر شوید.