20 %

تخفیف

20 درصد تخفیف سفارش آنلاین غذا اسنپ فود

20 درصد تخفیف سفارش آنلاین غذا اسنپ فود

🎇 بدون محدودیت سفارش اول

🌕 حداکثر تخفیف 4 هزار تومان

🍔🍖 سفارش آنلاین غذا از بهترین رستوران های تهران

هدیه 5000 تومانی اسنپ فود🔴

هدیه 5000 تومانی اسنپ فود🔴

تخفیف 5 هزار تومانی اسنپ فود

🔴  فقط سفارش اول

🌕 مهلت نامشخص

🍔  باکدهای تخفیف پیشنهادها ارزان خرید کنید.

کد تخفیف 5 هزار تومانی اسنپ فود

کد تخفیف 5 هزار تومانی اسنپ فود

✨✨✨ مخصوص اولین سفارش 

🍔🍴 با اولین خرید خود از اسنپفود 5000 تومان تخفیف بگیرید.

20 %

تخفیف

20% کدتخفیف اسنپ فود

20% کدتخفیف اسنپ فود

✅ بدون محدودیت سفارش اول

🎁 حداکثر تخفیف 4 هزار تومان

🍟🌭 با کدهای تخفیف پیشنهادها ارزان خرید کنید.

8000 تومان تخفیف در اسنپ فود

8000 تومان تخفیف در اسنپ فود

🍔🍴 این کد تخفیف فقط برای اولین سفارش می باشد

🎁 با وارد کردن کوپن های تخفیف پیشنهادها ، از سفارش غذای آنلاین اسنپ فود، تخفیف بگیرید.

 

کد تخفیف 10 هزار تومانی اسنپ فود

کد تخفیف 10 هزار تومانی اسنپ فود

🎁 مخصوص سفارش اول با اپلیکیشن
🍔 حداقل سفارش 15 هزار تومان
✅ ویژه 2شنبه

20% کدتخفیف رستوران‌های اسنپ فود در مشهد

20% کدتخفیف رستوران‌های اسنپ فود در مشهد

📣📣📣 پیشنهاد ویژه اسنپ فود برای شهروندان مشهد

🎁⚡🎁 بدون وارد کردن کد تخفیف، از %20 تخفیف تمام رستوران‌های سایت سفارش غذا اسنپ فود در مشهد بهره‌مند شوید

🌮🍟🍕 با پیشنهادها ارزان خرید کنید

 کد تخفيف 5 هزار تومانی

کد تخفيف 5 هزار تومانی

✨ پس از آپدیت اپلیکیشن
🎁 بدون محدودیت برای سفارش اول

🍟🍕 خرید سریع و ارزان با اپلیکیشن اسنپ فود

20 %

تخفیف

20 درصد تخفیف اسنپ فود

20 درصد تخفیف اسنپ فود

📣📣📣 تخفیف ویژه اسنپ فود

🎁 تاسقف خرید 25 هزار تومان برای سفارش غذا از اسنپ فود

🔴 همین حالا خرید کنید

باپیشنهادها ارزان خرید کنید

5 هزار تومان تخفیف اپلیکیشن اسنپ فود

5 هزار تومان تخفیف اپلیکیشن اسنپ فود

📣📣📣 5 هزار تومان تخفیف سامانه‌ی سفارش آنلاین غذا اسنپ فود

🎁 برای استفاده از کد تخفیف بایستی آخرین نسخه اپلیکیشن اسنپ فود را نصب یا بروزرسانی نمایید.

🔴 بااسنپ فود ارزان خرید کنید.

منقضی شد
0

اسنپ فود از برترین سرویس های سفارش آنلاین غذا است که قبلا با اسم زودفود فعالیت داشت

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید


ورود ثبت نام سریع

در میان سرویس ها و فروشگاه های مختلف، پیشنهادها این بار به سراغ زودفود رفته که البته تغییر نام داده است و فرصتی برایتان فراهم کرده تا همراه با کد تخفیف اسنپ فود بتوانید به سفارش آنلاین و ارزان غذا بپردازید.اسنپ فود که در گذشته با نام زودفود شناخته می‌شد از بزرگ ‌ترین سرویس‌های سفارش آنلاین غذاست که خدماتش را در اختیار شهروندان قرار داده است. به کمک استفاده از خدمات اسنپ فود می ‌توانید از رستوران و فست فودهای مطرح اقدام به سفارش آنلاین غذا کرده و درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

در این قسمت از پیشنهادها به کد تخفیف ، بن هدیه ، آفرهای واقعی و کوپن اسنپ فود پرداخته می‌ شود تا امکان سفارش غذا به قیمتی استثنایی را تجربه کنید.پیشنهادها محلی برای استفاده از جدیدترین تخفیف هاست تا محصولات یا خدمات را به قیمتی استثنایی استفاده کنید. حال به سراغ خدمات زودفود یا همان اسنپ فود رفته ‌ایم تا همراه با کدهای تخفیف امکان استفاده از این سرویس با آفرهای واقعی و ویژه را فراهم سازیم.در حال حاضر می توان از طریق سایت یا اپلیکیشن اسنپ فود به سفارش انواع غذاها و فست فود از رستوران های مطرح پرداخت. همچنین امکان خرید از شیرینی فروشی و کافی شاپ نیز به اسنپ فود اضافه شده و علاوه بر آن می توانید مواد مورد نیازتان را نیز خریداری کنید.

چگونه از کد تخفیف اسنپ فود استفاده کنیم؟

اسنپ فود برای کاربران گوشی های هوشمند اپلیکیشنی طراحی کرده است که در دو نسخه اندروید و ای او اس موجود بوده و کاربران می توانند با توجه به دستگاهی که در اختیار دارند اقدام به دانلود و نصب اپلیکیشن کنند.پس از وارد شدن به اپلیکیشن می بایست حساب کاربریتان را بسازید، البته تمامی این کارها در وبسایت اسنپ فود قابل اجرا است و اطلاعات حساب کاربری در اپلیکیشن یا وبسایت کاملا مشترک هستند و نیازی به دو حساب کاربری مجزا نیست.بعد از ساخت حساب کاربری، شهر و منطقه خود را انتخاب می کنید تا سوپرمارکت، شیرینی فروشی، کافی شاپ و همچنین رستوران های اطرافتان به نمایش درآیند. حال می توانید با توجه به خواسته‌ای که دارید از میان رستوران، کافی شاپ، سوپرمارکت یا شیرینی فروشی دلخواهتان به سفارش بپردازید.

در نظر داشته باشید هنگام تکمیل مراحل خرید از شما پرسیده می‌شود که آیا کد تخفیف اسنپ فود دارید یا خیر که می توانید در این قسمت، کوپن خود را وارد کرده و از تخفیف ویژه استفاده کنید.کوپن های اسنپ فود کاربردهای مختلفی دارند، بعضی از کدها مخصوص سفارش اول هستند و تنها کاربران تازه وارد که هنوز سفارشی نداده اند امکان استفاده از کد تخفیف را دارند.بعضی از کوپن ها نیز به میزان شارژ حساب کاربریتان می افزاید و بعضی دیگر نیز هنگام تسویه حساب به صورت درصدی از مبلغ کلی که می بایست پرداخت کنید، مقداری می کاهد تا تجربه خریدی شگفت انگیز داشته باشید.

در بیشتر مواقع شاهد تخفیف های مختلفی نیز برای رستوران، کافی شاپ، سوپرمارکت یا شیرینی فروشی های همکار با اسنپ فود هستیم. این تخفیف ها می توانند از 5 درصد شروع شده و تا 30 درصد نیز برسند.شما می توانید در اسنپ فود غذای دلخواهتان را سفارش داده و درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید. حتی بعضی از رستوران ها یا فست فودها قابلیتی در نظر گرفته اند تا کاربران بتوانند قبل از رسیدن به رستوران، سفارش غذا داده و زمانی که به رستوران رسیدند منتظر آماده شدن سفارششان نباشند.

برای رویدادهای مختلف سال نیز در اسنپ فود برنامه هایی در نظر گرفته شده است تا کاربران امکان بهره بردن از شرایط ویژه را داشته باشند یا سورپرایز شده و از فرصت های شگفت انگیز برخوردار شوند. در کنار آن اگر کد تخفیف اسنپ فود  را در نظربگیرید که توسط پیشنهادها برایتان در نظرگرفته شده است با شرایطی بسیار استثنایی رو به رو خواهید شد که تجربه یک خرید عالی را برایتان به ارمغان می آورد.کاربران می توانند هر روز به صفحه اسنپ فود در پیشنهادها سر زده و از جدیدترین آفرها مطلع شوند. این آفرها محدودیتی ندارند و کاربران می توانند کد های تخفیف و کوپن ها را با دوستانشان به اشتراک قرار دهند یا حتی در شبکه های اجتماعی برای دسترسی عموم بگذارند.در این صفحه بخش نظرات نیز در نظر گرفته شده است تا کاربران بتوانند نظر خود را در مورد استفاده از آفرهای اسنپ فود به میان بگذارند و تجربه ای که از سفارش غذا با کد تخفیف اسنپ فود به دست آورده اند به دیگران انتقال دهند.