20 %

تخفیف

20% تخفیف تا سقف خرید 25000 تومان

20% تخفیف تا سقف خرید 25000 تومان

🎁 20% تخفیف تا سقف خرید 25000 تومان

👈 همین حالا سفارش دهید

✅ تمام کاربران پیشنهادها می توانند ازاین تخفیف استفاده کنند

🍔 هدیه ویژه اسنپ فود

20 %

تخفیف

20 درصد تخفیف اسنپ فود در اصفهان

20 درصد تخفیف اسنپ فود در اصفهان

🎁🍔🌭 تخفیف 20 درصدی کلیه رستوران های اسنپ فود در شهر اصفهان

📣 فقط تا پایان جام جهانی

✔️ با کد تخفیف پیشنهادها، از اسنپ فود غذا سفارش داده و تخفیف بگیرید. 

منقضی شد
کد تخفیف 15 درصدی اسنپ فود

کد تخفیف 15 درصدی اسنپ فود

با سقف تخفیف 15 هزار تومان

🎁 با واردکردنکوپن تخفیف پیشنهادها، از 15 درصد تخفیف روی سفارش غذای خود بهره مند شوید. 

🍔 حداکثر مبلغ تخفیف، 15 هزار تومان می باشد. 

کدتخفیف 10هزارتومانی اسنپ فود

کدتخفیف 10هزارتومانی اسنپ فود

سفارش غذا در تمام کشور

🎁پیشنهاد ویژه اسنپ فود

🔸کدتخفیف 10هزار تومانی

🔸امکان سفارش در سراسرکشور

 

کد تخفیف 25 درصدی اسنپ فود فقط تا امشب

کد تخفیف 25 درصدی اسنپ فود فقط تا امشب

تا سقف سفارش 20 هزار تومان

🍔🎁 فقط تا امشب، از اسنپ فود روی سفارش غذای خود، 25 درصد تخفیف بگیرید. 

⚡ تا سقف 20 هزار تومان سفارش 

✔️ در سراسر کشور

منقضی شد

50 %

تخفیف

کد تخفیف 50 درصدی اسنپ فود ویژه سفارش اول

کد تخفیف 50 درصدی اسنپ فود ویژه سفارش اول

🎁🎊🎉 غذای دلخواه خود را از اسنپ فود سفارش داده و 50 درصد تخفیف بگیرید. 

✔️ ویژه اولین سفارش 

⚡ سقف مبلغ تخفیف 7500 تومان می باشد. 

منقضی شد
0

اسنپ فود از برترین سرویس های سفارش آنلاین غذا است که قبلا با اسم زودفود فعالیت داشت

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید


ورود ثبت نام سریع

در میان سرویس ها و فروشگاه های مختلف، پیشنهادها این بار به سراغ زودفود رفته که البته تغییر نام داده است و فرصتی برایتان فراهم کرده تا همراه با کد تخفیف اسنپ فود بتوانید به سفارش آنلاین و ارزان غذا بپردازید.اسنپ فود که در گذشته با نام زودفود شناخته می‌شد از بزرگ ‌ترین سرویس‌های سفارش آنلاین غذاست که خدماتش را در اختیار شهروندان قرار داده است. به کمک استفاده از خدمات اسنپ فود می ‌توانید از رستوران و فست فودهای مطرح اقدام به سفارش آنلاین غذا کرده و درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

در این قسمت از پیشنهادها به کد تخفیف ، بن هدیه ، آفرهای واقعی و کوپن اسنپ فود پرداخته می‌ شود تا امکان سفارش غذا به قیمتی استثنایی را تجربه کنید.پیشنهادها محلی برای استفاده از جدیدترین تخفیف هاست تا محصولات یا خدمات را به قیمتی استثنایی استفاده کنید. حال به سراغ خدمات زودفود یا همان اسنپ فود رفته ‌ایم تا همراه با کدهای تخفیف امکان استفاده از این سرویس با آفرهای واقعی و ویژه را فراهم سازیم.در حال حاضر می توان از طریق سایت یا اپلیکیشن اسنپ فود به سفارش انواع غذاها و فست فود از رستوران های مطرح پرداخت. همچنین امکان خرید از شیرینی فروشی و کافی شاپ نیز به اسنپ فود اضافه شده و علاوه بر آن می توانید مواد مورد نیازتان را نیز خریداری کنید.

چگونه از کد تخفیف اسنپ فود استفاده کنیم؟

اسنپ فود برای کاربران گوشی های هوشمند اپلیکیشنی طراحی کرده است که در دو نسخه اندروید و ای او اس موجود بوده و کاربران می توانند با توجه به دستگاهی که در اختیار دارند اقدام به دانلود و نصب اپلیکیشن کنند.پس از وارد شدن به اپلیکیشن می بایست حساب کاربریتان را بسازید، البته تمامی این کارها در وبسایت اسنپ فود قابل اجرا است و اطلاعات حساب کاربری در اپلیکیشن یا وبسایت کاملا مشترک هستند و نیازی به دو حساب کاربری مجزا نیست.بعد از ساخت حساب کاربری، شهر و منطقه خود را انتخاب می کنید تا سوپرمارکت، شیرینی فروشی، کافی شاپ و همچنین رستوران های اطرافتان به نمایش درآیند. حال می توانید با توجه به خواسته‌ای که دارید از میان رستوران، کافی شاپ، سوپرمارکت یا شیرینی فروشی دلخواهتان به سفارش بپردازید.

در نظر داشته باشید هنگام تکمیل مراحل خرید از شما پرسیده می‌شود که آیا کد تخفیف اسنپ فود دارید یا خیر که می توانید در این قسمت، کوپن خود را وارد کرده و از تخفیف ویژه استفاده کنید.کوپن های اسنپ فود کاربردهای مختلفی دارند، بعضی از کدها مخصوص سفارش اول هستند و تنها کاربران تازه وارد که هنوز سفارشی نداده اند امکان استفاده از کد تخفیف را دارند.بعضی از کوپن ها نیز به میزان شارژ حساب کاربریتان می افزاید و بعضی دیگر نیز هنگام تسویه حساب به صورت درصدی از مبلغ کلی که می بایست پرداخت کنید، مقداری می کاهد تا تجربه خریدی شگفت انگیز داشته باشید.

در بیشتر مواقع شاهد تخفیف های مختلفی نیز برای رستوران، کافی شاپ، سوپرمارکت یا شیرینی فروشی های همکار با اسنپ فود هستیم. این تخفیف ها می توانند از 5 درصد شروع شده و تا 30 درصد نیز برسند.شما می توانید در اسنپ فود غذای دلخواهتان را سفارش داده و درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید. حتی بعضی از رستوران ها یا فست فودها قابلیتی در نظر گرفته اند تا کاربران بتوانند قبل از رسیدن به رستوران، سفارش غذا داده و زمانی که به رستوران رسیدند منتظر آماده شدن سفارششان نباشند.

برای رویدادهای مختلف سال نیز در اسنپ فود برنامه هایی در نظر گرفته شده است تا کاربران امکان بهره بردن از شرایط ویژه را داشته باشند یا سورپرایز شده و از فرصت های شگفت انگیز برخوردار شوند. در کنار آن اگر کد تخفیف اسنپ فود  را در نظربگیرید که توسط پیشنهادها برایتان در نظرگرفته شده است با شرایطی بسیار استثنایی رو به رو خواهید شد که تجربه یک خرید عالی را برایتان به ارمغان می آورد.کاربران می توانند هر روز به صفحه اسنپ فود در پیشنهادها سر زده و از جدیدترین آفرها مطلع شوند. این آفرها محدودیتی ندارند و کاربران می توانند کد های تخفیف و کوپن ها را با دوستانشان به اشتراک قرار دهند یا حتی در شبکه های اجتماعی برای دسترسی عموم بگذارند.در این صفحه بخش نظرات نیز در نظر گرفته شده است تا کاربران بتوانند نظر خود را در مورد استفاده از آفرهای اسنپ فود به میان بگذارند و تجربه ای که از سفارش غذا با کد تخفیف اسنپ فود به دست آورده اند به دیگران انتقال دهند.