کد تخفیف و پیشنهادهای ویژه اسنپ

اسنپ

معرفی کد تخفیف اسنپ

اسنپ از ویژه‌ترین خدمات سفارش تاکسی است و به کاربران اجازه رفتن به هر نقطه از شهر تنها با یک کلیک ساده را می‌دهد به روزرسانی : 1397/07/25 02:12

🎁7 هزار تومان تخفیف اسنپ
🚖 مخصوص اولین سفر در سمنان
منقضی
کلیک کنید!
60% تخفیف اسنپ
🛵 ویژه درخواست موتور اسنپ
منقضی
کلیک کنید!
🛵50% تخفیف ویژه درخواست موتور با اسنپ
منقضی
کلیک کنید!
کد تخفیف 50% اسنپ
🚕 با سقف تخفیف 2 هزار تومان در قم
🚖 ویژه سفر به حرم حضرت معصومه قم
منقضی
کلیک کنید!

درباره خدمات اسنپ

شاید از خود بپرسید اسنپ چیست؟ خب در ابتدا باید گفت سرعت یکی از مهم‌ترین المان‌های زندگی امروزی است، به نحوی که هرچه سریع‌تر باشید پیشرفتتان زودتر رخ می‌دهد. طبیعتا جابه‌جایی و سفر شهری می‌تواند گاهی پر هزینه و زمان‌بر باشد، مخصوصا اگر برای قرار مهمی خود را آماده کرده باشید یا بودنتان در جایی بسیار مهم باشد.

اسنپ سرویسی است که کاربران به لطف استفاده از آن می‌توانند در زمان و هزینه صرفه‌جویی کرده و سفر شهری مطمئن و امنی داشته باشند. با استفاده از اپلیکیشن اسنپ می‌توانید به هر نقطه‌ای از شهر سفر کنید.در صورتی که خودرو برایتان اهمیت فراوانی دارد و دوست دارید با اتومبیلی گران قیمت در محلی حاضر شوید یا مهمانتان را با خودرویی لوکس بدرقه کنید، اسنپ امکان انتخاب راننده و خودرو را در اختیارتان قرار داده است تا از میان خودروهای مختلف، گزینه دلخواهتان را برگزینید.

به دلیل استقبال کاربران از سرویس اسنپ ، شرایطی در پیشنهادها فراهم شده تا آخرین کد تخفیف ، بن هدیه و آفرهای واقعی اسنپ در این صفحه قرار داده شوند.کمی پیش برای مسافرت های شهری می بایست در کنار خیابان منتظر تاکسی ها بودیم تا سر قیمتی مناسب و پس از چانه زدن های فراوان، راننده تاکسی قبول کند که ما را به نقطه دیگری از شهر ببرد، اما پیشرفت های صورت گرفته و گسترش ارتباطات و فناوری باعث شده تا این مشکل نیز برطرف شود.

به لطف سرویس های خدماتی مانند اسنپ تنها کافی است که گوشی هوشمند خود را به دست گرفته و اپلیکیشن این سرویس را باز کنیم، سپس مسیر مد نظرمان را انتخاب کرده و پس از مدت کوتاهی توسط تاکسی های اسنپ به نقطه دیگری از شهر مسافرت کنیم.خدمات جالب اسنپ باعث شده تا این سرویس تاکسی آنلاین به یکی از محبوب ترین ها میان کاربران، مخصوصا کاربران تهرانی تبدیل شود. با کد تخفیف اسنپ نیز استفاده از خدمات اسنپ به مراتب ارزان تر می شود.

در مقایسه با تاکسی ها یا بهتر بگوییم تاکسی های سنتی که می بایست با دست تکان دادن در کنار خیابان سوار شده و مسافرت می کردیم، اسنپ به مزایای بیشتری دارد که شاید ارزان تر و در دست بودن از ویژگی های خاص این سرویس محسوب شود.با این حال پیشنهادها نیز برای شیرین تر شدن حس تجربه از خدمات این تاکسی آنلان وارد عمل شده و با استفاده از کد تخفیف اسنپ شرایطی را فراهم کرده تا کاربران بتوانند با هزینه کمتری از این سرویس استفاده کرده و به محل کار، مدرسه، دانشگاه، آموزشگاه، باشگاه، رستوران، کنسرت یا هر جای دیگری بروند.

برخلاف رقبا، این سرویس توانسته عملکرد به مراتب بهتری داشته باشد و کاربران نیز از استفاده از این سرویس راضی هستند. مسئولان این سرویس گفته اند که سختگیری فراوانی برای جذب تاکسیرانان دارند تا مشتریان از رضایت بالایی در استفاده از خدمات اسنپ‌ برخوردار شوند. همین امر نیز شاید به دلایل محبوبیت این سرویس میان قشر جوان اشاره کند.در پیشنهادها می توانید نه تنها آفرهای مخصوص تهران را مشاهده کنید بلکه شهرهای دیگری که کد تخفیف اسنپ قابل استفاده است مانند کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، قم، تبریز و اهواز در اختیارتان قرار می گیرد تا هموطنانمان بتوانند از آخرین آفرهای این سرویس مطلع شده و تجربه شیرین تری داشته باشند.

روش استفاده از کد تخفیف اسنپ

روش کار با این سرویس بسیار ساده است. شما ابتدا می بایست با توجه به سیستم عامل گوشی هوشمندتان اپلیکیشن اندروید یا آی او اس اسنپ را نصب کرده و سپس حساب کاربری بسازید. پس از تکمیل حساب کاربری و شارژ آن می توانید نسبت به درخواست تاکسی برای مسافرت شهری اقدام کنید البته یادتوان نرود که کد تخفیف اسنپ نیز در پیشنهادها وجود دارد و به شما در مقرون به صرفه تر کردن استفاده از خدمات این سرویس کمک فراوانی می کند.

یکی از ویژگی های دیگر این سرویس شامل پشتیبانی 24 ساعته آن می شود که کادر مجرب این سرویس در تمام طول روز و شب در کنار شما هستند و در مراحل مختلف سفارش تا رسیدن به مقصد یا حتی پس از مسافرت به شما کمک می کنند.با اسنپ می توان گفت که وارد عرصه نوینی شده ایم که کنار سفارش آنلاین غذا یا مواد مورد نیاز از سوپرمارکت به صورت آنلاین یا حتی ارسال بسته های سفارشی با پیک موتوری می توان برای مسافرت شهری نیز تاکسی خبر کرد البته این بار نیازی به دست تکان دادن یا تاکسی گفتن کنار خیابان نیست و همه کارها تنها با چند فرمان ساده در اپلیکیشن این سرویس صورت می گیرد.

در نظر داشته باشید که برای رویدادهای مختلف سال می توانید به پیشنهادها سر زده و از آخرین آفرهای واقعی به همراه کد تخفیف ما مطلع شوید. این افرها می توانند شامل استفاده محدود باشند یا امکان استفاده نامحدود از آنها وجود داشته باشد. در هر صورت کدها و آفرهای پیشنهادها را به دوستانتان نیز به اشتراک قرار دهید تا آنها نیز لذت استفاده از امکانات ما را داشته باشند