دریافت کد تخفیف ریحون با پیش بینی مسابقات جام جهانی

شرکت در قرعه کشی بزرگ ریحون

⚽🏆🎉🎊🎁 با پیش بینی مسابقات جام جهانی، کد تخفیف ریحون جایزه بگیرید و در قرعه کشی بزرگ شرکت کنید. 

⚡📣 دریافت کد تخفیف فروشگاه های ریحون، آچاره، الوپیک، دیجی کالا، دیجی استایل، ایران رنتر، اتاقک، ماناپی و مستر بلیط 

🏆🎁 علاوه بر کد تخفیف، در قرعه کشی بزرگ یک دستگاه پژو 206 و سفر به روسیه نیز شرکت می کنید. 

✅ با کلیک بر روی گزینه دریافت پیشنهاد، می توانید در این کمپین شرکت نمایید. 

کد تخفیف 10000 تومانی ویژه سفارش غذای ریحون

کد تخفیف 10000 تومانی ویژه سفارش غذای ریحون

🎁 کد تخفیف ریحون  10000 تومانی 

🍔 ویژه سفارش اول

🍖 برای سفارش های بالای 20000 تومان 

🍟 مهلت:  تا پایان خرداد 97

20 %

تخفیف

کد تخفیف 20درصدی سفارش آنلاین غذای ریحون

کد تخفیف 20درصدی سفارش آنلاین غذای ریحون

تا سقف 10000 تومان

🎁 کد تخفیف ریحون 20 درصدی 

🍗 بدون محدودیت سفارش اول

🌭 تا سقف سفارش 25 هزار تومان

🌮 مهلت: تا پایان خرداد 97

منقضی شد
0

ریحون یکی از مطرح ترین سامانه های سفارش آنلاین غذا می باشد که کاربران به راحتی از طریق اپلیکیشن و سایت می توانند از رستوران مورد نظر خود غذا سفارش دهند.

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید


ورود ثبت نام سریع

ریحون با در نظر گرفتن کد تخفیف و پیشنهادهایویژه، اشتیاق افراد را در زمینه سفارش آنلاین غذا افزایش داده و کد تخفیفریحون، نیز توانسته مشوق افراد برای سفارش غذا بصورت آنلاین باشد. آنهم در دنیایی که  همه ما بدنبال سریع ترین راه برای برآوردن نیاز های خودمان به بهترین شکل ممکن هستیم و تکنولوژی در این امر بسیار کارگشا بوده و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ما شده است. یکی از اموری که در زندگی دیجیتال ما موثر واقع شده سفارش آنلاین انواع مایحتاج روزانه ماست. که بدون مراجعه و صرف وقت و هزینه میتوانازطریقاینترنت و فضایمجازی، کالا یا خدمات مورد نظر خود را سفارش دادهودرمحل موردنظر، دریافتکرد.

درباره ریحون

در اینامر، ریحون یکی از شرکت های بسیار قوی و پیشرو در زمینه سفارش آنلاین غدا به شمار می رود که در مدت کوتاهی توانسته است جایگاه خود را در میان مشتریان باز کند همچنین توانسته که خدمات خود را به سرعت افزایش داده بطوری که هم اکنون بیش از 3500 رستوران خوب را در کلان شهر های تهران ، کرج، اصفهان ، مشهد ، شیراز ، قزوین تحت پوشش خود قرار دهد و خدمات سفارش آنلاین غذا را با توجه به نیاز و نقطه نظرات مشتری به نحو احسن انجام دهد. ریحون شامل تیمی جوان و خلاق و پیشرو می باشد که برای پیشرفت سریع و رو به جلوی این سامانه تلاش می کند و به زودی می توان شاهد حضور ریحون در دیگر شهر های ایران بود. شما می توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن، از میان منوی عکس دار رستوران ها، غذای خود را انتخاب کرده و پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه بصورت آنلاین ، غذای مورد نظر خود را در محل تحویل بگیرید. کاربران پیشنهادها از این پس می توانند از طریق کد تخفیف ریحون که در سایت پیشنهادها، قرارداده می شود از تخفیف های ویژه سفارش غذایریحون استفاده کرده و با هزینه مناسب تر غذای خود را سفارش دهند و لذت ببرند.