38 %

تخفیف

ساعت هوشمند وی سریز مدل V8

ساعت هوشمند وی سریز مدل V8

170,000 105,000 تومان

این محصول فاقد کد تخفیف است و برای خرید ساعت هوشمند وی سریز مدل V8 می‌بایست روی دکمه خرید کلیک کرده و در سایت پرزر مراحل خرید را تکمیل کنید.

منقضی شد

9 %

تخفیف

کامپيوتر اندرويدی رمیکس مینی Remix Mini Android Mini Pc

کامپيوتر اندرويدی رمیکس مینی Remix Mini Android Mini Pc

385,000 350,000 تومان

این محصول فاقد کد تخفیف است و برای خرید کامپيوتر اندرويدی رمیکس مینی می‌بایست روی دکمه خرید کلیک کرده و در سایت پرزر مراحل خرید را تکمیل کنید. محدودیتی در تعداد دفعات خرید این محصولوجود ندارد.

منقضی شد
0

فروشگاه اینترنتی پرزر از سال ۱۳۹۴ در زمینه زمینه فروش لوازم جانبی کامپیوتر ، لپ تاپ و تبلت ، گوشی موبایل ، ساعت هوشمند ، ابزار هوشمند ، ابزار سلامت ، قطعات کامپیوتر و ابزار فعالیت می‌کند.

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید


ورود ثبت نام سریع

فروشگاه اینترنتی پرزر فعالیتش در زمینه فروش لوازم جانبی و قطعات کامپیوتر را از سال ۱۳۹۴ شروع کرد. این فروشگاه در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کند که شامل فروش لوازم جانبی کامپیوتر ، لپ تاپ و تبلت ، گوشی موبایل ، ساعت هوشمند ، ابزار هوشمند ، ابزار سلامت ، قطعات کامپیوتر و ابزار می‌شوند.

در این صفحه کوپن تخفیف ، پیشنهادات ویژه و کد تخفیف محصولات مختلف فروشگاه اینترنتی پرزر قرار می‌گیرد تا در صورت علاقه از آنها جهت سفارش کالای مدنظرتان استفاده کنید. تمامی مراحل خرید محصول در سایت پرزر صورت گرفته و پیشنهادها تنها کد تخفیف و کوپن تخفیف محصولات پرزر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.خرید از فروشگاه پرزر بسیار ساده است و پیشنهادها قصد دارد با کد تخفیف و پیشنهادهای شگفت انگیز، تجربه خریدتان را استثنایی کند.