0

اتاقک سامانه رزرو آنلاین هتل و و خانه های روستایی میباشد که میتوانید محلی امن و زیبا را برای سفر های خود انتخاب کنید و با کمترین هزینه سفر خوشی را برای خود رقم بزنید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید


ورود ثبت نام سریع

درباره خدمات اتاقک

وب سایت اتاقک یک سامانه هوشمند برای رزرو هتل ها و خانه های روستایی میباشد که فعالیت خود را در 110 شهر ایران شروع کرده است که نیاز های شما مسافران را در هنگام یفر به نحو احسن برطرف میسازد.مسافران و گردشگران میتوانند با کمترین هزینه در یک محل امن و زیبا سکونت کنند و لحظات خوبی را برای خود رقم بزنند. وب سایت اتاقک از اپلیکیشن هم بهره میبرد که میتوانید با استفاده از اپلیکیشن اتقک به رزرو هتل و خخانه های روستایی بپردازید و پرداخت را به صورت آنلاین در این اپلیکیشن انجام دهید.

اتاقک پشتیبانی 24 ساعته را حتی در روز های تعطیل برای شما فراهم کرده است که در هر زمانی اگر به مشکل برخورد کردید میتوانید به راحتی با تیم پشتیبانی در میان بگذارید تا در کوتاه ترین زمان مشکل شما برطرف خواهد شد.

کد تخفیف اتاقک در پیشنهاد ها

در سایت پیشنهاد ها کد تخفیف اتاقک برای شما آماده شده است که آفر ها و تخفیف های ویژه ای را سامانه اتاقک برای شما در نظر گرفته است که میتوانید با قیمت های مناسب هتل ها و خانه های روستایی را رزرو کنید و سفر خوشی را برای خود فراهم کنید پس با ما در این قسمت  از سایت پیشنهاد ها همراه باشید تا بتوانید از کد تخفیف اتاقک و تخفیف های ویژه این سامانه استفاده کنید.