15 هزار تومان تخفیف  اُکالا

15 هزار تومان تخفیف اُکالا

🎁اولین خرید
📣برای خریدهای بالای 50 هزار تومان

12 درصد تخفیف اکالا

12 درصد تخفیف اکالا

🛍 تا سقف 75,000
📣🎁 برای اولین خرید

منقضی شد
کد تخفیف 12 هزار تومانی اکالا

کد تخفیف 12 هزار تومانی اکالا

🎁 مخصوص سفارش اول
🛒حداقل خرید 50 هزار تومان

منقضی شد
کد تخفیف 12 هزار تومانی از فروشگاه افق کوروش

کد تخفیف 12 هزار تومانی از فروشگاه افق کوروش

✅ حداقل خرید 50 هزار تومان

🎁 مخصوص سفارش اول

منقضی شد
کد تخفیف 20 هزار تومانی از فروشگاه افق کوروش

کد تخفیف 20 هزار تومانی از فروشگاه افق کوروش

 ✨ ویژه خرید های بالای 100 هزار تومان

🎁 بدون محدودیت سفارش اول

✅ با این کوپن تخفیف ارزان تر خرید کنید.

منقضی شد
0

فروشگاه اینترنتی افق کوروش یا به اختصار اکالا از بزرگ‌ترین سوپرمارکت های آنلاین برای سفارش انواع مایحتاج شهروندان است

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید


ورود ثبت نام سریع

افق کوروش یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین معتبر و محبوب می باشد که به عنوان سوپر مارکت آنلاین توانسته افراد را در برآورد انواع  ما یحتاج خود یاری کند. در افق کوروش یا به عبارتی اکالا، شما می توانید به انواع مواد غذایی، لوازم و مواد شوینده، آرایشی و بهداشتی و کلیه مایحتاج روزانه خود دسترسی سریع و راحت داشته باشید. با سفارش کالای مورد نظر خود از طریق سایت یا اپلیکیشن این فروشگاه، می توانید در کمترین زمان ممکن بدون صرف وقت و هزینه و انرژی، جهت مراجعه به فروشگاه، همه ملزومات مورد نیاز خود را سفارش داده و توسط کادر مجرب اکالا در محل مورد نظر خود، تحویل بگیرید. 
ذکر این نکته حائز اهمیت است که با کد های تخفیف ارائه شده توسط پیشنهادها، می توانید از افق کوروش تخفیف های استثنایی بگیرید و از خرید خود لذت ببرید. با کد های تخفیف پیشنهاد ها، سبد خرید خود را بزرگ تر کنید. 

مزایای استفاده از کد تخفیف افق کوروش

با پیشرفت تکتولوژی و دسترسی همگانی به اینترنت، فروشگاه های اینترنتی جایگاه خود را بین اقشار مردم باز کرده اند. یکی از راهکار های افزایش آسایش و راحتی افراد، سوپر مارکت های آنلاین هستند که از این قضیه مستثنی نبوده بلکه بسیار مورد استقبال همگان قرار گرفته اند. فروشگاه زنجیره ای افق کوروش یا اکالا از سوپرمارکت های معتبر است که توانسته با چند ویژگی شاخص، رضایت و راحتی را برای هموطنان عزیز فراهم کند.
شما می توانید از طریق سایت یا دانلود اپلیکیشن افق کوروش، حساب کاربری خود را ساخته یا اگر قبلا اقدام به ساخت آن کرده اید، با وارد شدن به حساب کاربری خود،اقلام مورد نیازتان را انتخاب کنید. پس از انتخاب تمامی کالاهای مورد نیازتان به مرحله تکمیل مراحل خرید می روید که شامل وارد کردن محل ارسال کالا و همچنین نحوه پرداخت سفارش‌ها می‌شود. در این مرحله می توانید از کد تخفیف پیشنهادها نیز استفاده کنید تا خریدی هر چه بهتر و به مراتب مقرون به صرفه تر داشته باشید. یکی از بهترین مزایای فروشگاه افق کوروش در پشتیبانی قوی این فروشگاه است. کادر مجرب این فروشگاه به کاربران و مشتریان در مراحل خرید کمک می کنند و در صورتی که موجودی محصولی به اتمام رسیده بود با کاربر تماس گرفته و در مورد جایگزینی کالا با محصولات دیگر صحبت می کنند. همین امر به کاربر اجازه می دهد که به نحو بهتری نیازهای خود را برآورده کند. ارسال بسته ها و سفارشات نیز توسط نیروهای مجرب و متعهد صورت می گیرد تا اگر سفارشی حاوی محصولات شکستنی بود یا نیاز به مراقبت ویژه داشت، مشکلی پیش نیاید و سفارشات مشتریان، به صورت صحیح  و سالم به دستشان برسد.
بزرگ ترین مزیت فروشگاه افق کوروش یا به اختصار اکالا در قیمت های محصولات آن است. هر محصولی جدا از اینکه نسبت به قیمت اصلی ارزان تر بوده و با تخفیف ارائه می شود، نسبت به سوپرمارکت های محلی نیز به مراتب ارزان تر است. در واقع مشتریان فروشگاه اینترنتی افق کوروش می توانند سبد بزرگ تری برداشته و با بودجه ای که دارند محصولات بیشتری بخرند یا در خریدهای خود صرفه جویی قابل توجهی داشته باشند. شما میتوانید با کدهای تخفیف پیشنهادها از افق کوروش خرید کرده و تخفیف های ویژه دریافت کنید.