کد تخفیف و پیشنهادهای ویژه مستر بلیط

مستر بلیط

کوپن و کد تخفیف مستر بلیط

مستر بلیط یکی از پیشتازان در زمینه ارائه خدمات و سرویس آنلاین برای فروش بلیط سفر با هواپیما ، اتوبوس و قطار است به روزرسانی : 1397/07/25 03:35


مستر بلیط سامانه‌ای آنلاین است که نیاز کاربران برای سفارش و تهیه بلیط سفر با اتوبوس ، هواپیما و قطار را تنها به اشاره چند کلیک ماوس خلاصه می‌کند. مستر بلیط از سرآمدترین سرویس‌های رزرو آنلاین بلیط هواپیما ، قطار و اتوبوس بشمار می‌رود که خدماتش را به همراه امکانات ویژه در اختیار کاربران قرار می‌دهد.خرید بلیط از این سایت بسیار ساده میباشد شما با وارد کردن مبدا و مقصد در تاریخ مورد نظر خود میتوانید بلیط خود را با قیمت های استثنایی تهیه کنید، در واقع مستر بلیط اولین سامانه ای میباشد که خرید بلیط هواپیما ،قطار و اتوبوس را یک جا فراهم کرده است و بهترین پیشنهاد ها را در اختیار شما میگذارد این وبسایت دارای نماد الکترونیک میباشد که زیر نظر این سازمان ها و در جهت رضایت شما فعالیت خود را آغاز کرده است.در این قسمت از سایت پیشنهادها می‌توانید به کد تخفیف و پیشنهادهای ویژه مستر بلیط دسترسی داشته باشید و از خدمات این سرویس با تخفیف های استثنایی استفاده کنید.

مِستر بلیط در بهمن ماه سال 1394 شروع به کار کرد و در ابتدا تنها وب سایتی برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما ارزان قیمت بود. پس از چند ماه فعالیت و علاقه مندی و درخواست مشتریان، خدمات بلیط قطار و اتوبوس نیز برای اولین بار در ایران اضافه گردید. در مِستر بلیط علاوه بر جستجوی کاملترین پروازهای داخلی می توانید ارزانترین قیمت ها را نیز پیدا کنید! خدمات رزرو آنلاین قطار و اتوبوس هر روز کامل تر می شود تا شما مجموعه کاملی از رزرو آنلاین بلیط داخلی را در مِستر بلیط داشته باشید. ما به تجربه شما از خرید اینترنتی اهمیت می دهیم و تلاش ما برای داشتن خدماتی ساده، سریع و ارزان است.اپلیکیشن مِستر بلیط برای اندروید و iOS نیز تهیه شده است تا به راحتی بتوانید در هر زمان و مکان از تلفن همراه خود برای رزرو بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس استفاده کنید. برای نصب این اپلیکیشن به راحتی در کافه بازار، گوگل پلی استور و یا اپ استور اپل نام مِستر بلیط را جستجو کنید. البته نسخه تلفن همراه وب سایت نیز وجود دارد که کارکردن با آن هم لذت بخش است.

بلیط ها چطور برای مسافرین ارسال می شود؟

بلیط هایی که مِستر بلیط می فروشد الکترونیکی هستند و بدون نیاز به چاپ می توانید از آنها استفاده کنید. بلیط ها پس از خرید پیامک می شود. اگر در زمان خرید ایمیل خود وارد کرده باشید، بلیط ها برای شما ایمیل نیز خواهد شد. همچنین از طریق بخش پیگیری و کنسلی بلیط می توانید بلیط ها را مشاهده و دریافت نمایید.

چگونه می توانم بلیط ها را کنسل کنم؟

برای کنسلی بلیط ابتدا به بخش پیگیری و کنسلی بلیط بروید. پس از ورود شماره صورتحساب و تلفن همراه می توانید خرید خود را مشاهده کنید. از بخش جزئیات روی دکمه کنسل کردن کلیک کنید و مسافرینی که قصد کنسلی بلیطشان را دارید انتخاب نمایید. جریمه به شما نمایش داده خواهد شد و می توانید بلیط را آنلاین کنسل کنید.

در نظر داشته باشید که برای رویدادهای مختلف سال وبرای هر برند وهرمحصولی می توانید به پیشنهادها سر زده و از آخرین آفرهای واقعی به همراه کد تخفیف ما مطلع شوید. این آفرها می توانند شامل استفاده محدود باشند یا امکان استفاده نامحدود از آنها وجود داشته باشد. در هر صورت کدها و آفرهای پیشنهادها را به دوستانتان نیز به اشتراک قرار دهید تا آنها نیز لذت استفاده از امکانات ما را داشته باشند.