90 %

تخفیف

تزریق بوتاکس دیسپورت با 90 درصد تخفیف

تزریق بوتاکس دیسپورت با 90 درصد تخفیف

100,000 10,000 تومان

برای استفاده از تخفیف 90 درصدی تزریق بوتاکس دیسپورت کلینیک نیک رویان کافی است که روی گزینه خرید کلیک کنید و به سایت مرجع بروید. تعداد دفعات استفاده از این تخفیف محدودیت ندارد و نیازی به کوپن تخفیف پیشنهادها ندارید.

30 %

تخفیف

عمل زیبایی بینی توسط پزشک نمونه سال

عمل زیبایی بینی توسط پزشک نمونه سال

6,500,000 4,500,000 تومان

برای استفاده از تخفیف 35 درصدی عمل بینی توسط پزشک نمونه سال کافی است که روی گزینه خرید کلیک کنید و به سایت مرجع بروید. تعداد دفعات استفاده از این تخفیف محدود نیست و نیازی به کوپن تخفیف پیشنهادها ندارید.

45 %

تخفیف

 عمل لازک چشم(حذف عینک)توسط فوق تخصص

عمل لازک چشم(حذف عینک)توسط فوق تخصص

3,200,000 1,760,000 تومان

برای استفاده از تخفیف 45 درصدی عمل لازک چشم کافی است که روی گزینه خرید کلیک کنید و به سایت مرجع بروید. تعداد دفعات استفاده از این تخفیف محدود نیست و نیازی به کوپن تخفیف پیشنهادها ندارید.

94 %

تخفیف

 لیزر الکساندرایت 2017

لیزر الکساندرایت 2017

مشاوره و خرید تخفیف

-

0

مدیکال آف پس از سال ها تجربه کاری در زمینه پزشکی با توجه به مشکلات اقتصادی و هزینه های بالای درمان برای مردم تصمیم به راه اندازی این سایت گرفت تا از نظر اقتصادی و پرداخت هزینه برای مردم مناسب باشد.

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید


ورود ثبت نام سریع

طبیعتا هریک از ما اهمیت فراوانی به سلامتی خود می‌دهیم و در صورتی که از نظر سلامتی به مشکلی برخوردیم از خدمات پزشکی استفاده می‌کنیم. البته استفاده از خدمات پزشکی می‌تواند در زمینه عمل زیبایی نیز صورت گیرد.با این حال آنچه در مورد خدمات پزشکی واضح به نظر می‌رسد، هزینه بالای انجام آنها است. مدیکال آف اولین سایت تخفیفات پزشکی محسوب می‌شود که از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد. این سایت درواقع انواع خدمات پزشکی را که شامل عمل زیبایی نیز می‌شود به همراه تخفیف در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

به لطف پیشنهاد ها می‌توانید از تمام تخفیفات قرار گرفته در سایت مدیکال آف باخبر شده و علاوه بر آن با استفاده از کوپن تخفیف ، پیشنهادات ویژه و کد تخفیف به قیمت کمتری از خدمات پزشکی مدیکال آف بهره ببرید. این خدمات شامل عمل زیبایی ، کاشت مو ، لازک ، لیزیک ، جراحی زیبایی ، بوتاکس ، لیزر و موارد دیگر می‌شود.