94 %

تخفیف

 لیزر الکساندرایت 2017

لیزر الکساندرایت 2017

مشاوره و خرید تخفیف

-

خرید با تخفیف [منقضی شد]

90 %

تخفیف

تزریق بوتاکس دیسپورت

تزریق بوتاکس دیسپورت

100,00010,000 تومان

برای استفاده از تخفیف 90 درصدی  تزریق بوتاکس دیسپورت کلینیک نیک رویان کافی است که روی گزینه خرید کلیک کنید و به سایت مرجع بروید. تعداد دفعات استفاده از این تخفیف محدودیت ندارد و نیازی به کوپن تخفیف پیشنهادها ندارید.

خرید با تخفیف [منقضی شد]

45 %

تخفیف

 عمل لازک چشم

عمل لازک چشم

3,200,0001,760,000 تومان

برای استفاده از تخفیف 45 درصدی عمل لازک چشم کافی است که روی گزینه خرید کلیک کنید و به سایت مرجع بروید. تعداد دفعات استفاده از این تخفیف محدود نیست و نیازی به کوپن تخفیف پیشنهادها ندارید.

خرید با تخفیف [منقضی شد]

31 %

تخفیف

عمل بینی با پزشک نمونه سال

عمل بینی با پزشک نمونه سال

6,500,0004,500,000 تومان

برای استفاده از تخفیف 35 درصدی عمل بینی توسط پزشک نمونه سال کافی است که روی گزینه خرید کلیک کنید و به سایت مرجع بروید. تعداد دفعات استفاده از این تخفیف محدود نیست و نیازی به کوپن تخفیف پیشنهادها ندارید.

خرید با تخفیف [منقضی شد]
مدیکال آف

مدیکال آف پس از سال ها تجربه کاری در زمینه پزشکی با توجه به مشکلات اقتصادی و هزینه های بالای درمان برای مردم تصمیم به راه اندازی این سایت گرفت تا از نظر اقتصادی و پرداخت هزینه برای مردم مناسب باشد.

طبیعتا هریک از ما اهمیت فراوانی به سلامتی خود می‌دهیم و در صورتی که از نظر سلامتی به مشکلی برخوردیم از خدمات پزشکی استفاده می‌کنیم. البته استفاده از خدمات پزشکی می‌تواند در زمینه عمل زیبایی نیز صورت گیرد.

با این حال آنچه در مورد خدمات پزشکی واضح به نظر می‌رسد، هزینه بالای انجام آنها است. مدیکال آف اولین سایت تخفیفات پزشکی محسوب می‌شود که از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد. این سایت درواقع انواع خدمات پزشکی را که شامل عمل زیبایی نیز می‌شود به همراه تخفیف در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

به لطف پیشنهاد می‌توانید از تمام تخفیفات قرار گرفته در سایت مدیکال آف باخبر شده و علاوه بر آن با استفاده از کوپن تخفیف ، پیشنهادات ویژه و کد تخفیف به قیمت کمتری از خدمات پزشکی مدیکال آف بهره ببرید. این خدمات شامل عمل زیبایی ، کاشت مو ، لازک ، لیزیک ، جراحی زیبایی ، بوتاکس ، لیزر و موارد دیگر می‌شود.