کد تخفیف و پیشنهادهای ویژه فروشگاه اینترنتی کیوان لند

فروشگاه اینترنتی کیوان لند

معرفی تخفیف های ویژه فروشگاه اینترنتی کیوان لند

فروشگاه اینترنتی کیوان ارائه‌‌ کننده محصولات الکترونیکی و دیجیتال شامل موبایل، تبلت، دوربین و لوازم جانبی آنها و محصولات صوتی تصویری، لوازم خانگی و برقی و نیز انواع محصولات ورزشی ، آرایشی بهداشتی و لوازم آشپزخانه می باشد. به روزرسانی : 1397/07/28 10:37


فروشگاه کیوان به عنوان ابرفروشگاه تخصصی زنجیره ای کالای الکترونیکی و لوازم دیجیتال ایران، از ابتدای سال 1396 کار خود را با تاسیس نخستین شعبه در تهران  واقع در خیابان حافظ ، بازارموبایل ایران آغاز کرد. 
کیوان، فروشگاه اینترنتی کیوان‌لند را بعنوان بال مجازی خود، راه اندازی کرد تا دایره خدمات و فروش خود را گسترش داده و مشتریان محترم به راحتی شیوه خرید خود را انتخاب نمایند و خرید آگاهانه و بی دغدغه ای را تجربه کنند. کیوان لند، به هدف تسهیل در خرید انواع محصولات مورد نیاز یک خانواده و صرفه جویی در وقت و هزینه راه اندازی شده است که مشتری به شیوه مورد علاقه خود، خریدی راحت و قابل قبول را تجربه کند.

بطور کلی می توانید از مزایای خرید از فروشگاه های اینترنتی از جمله کاهش ترافیک و آلودگی هوا ، حذف مراجعه حضوری به فروشگاه، دسترسی به توضیحات کامل و جامع در رابطه با محصول شامل ویدیو و عکس و نیز ثبت سفارش در چند دقیقه و عدم حمل کالای خریداری شده و تحویل راحت کالا بهره ببرید. 

کیوان یکی از مراجع بزرگ فروش انواع محصولات دیجیتال و الکترونیکی شامل موبایل، تبلت ، دوربین و لوازم جانبی آنها ، انواع لوازم صوتی و تصویری، لوازم خانگی و برقی و در کنار آن انواع محصولات ورزشی و سرگرمی ، آرایشی و بهداشتی و زیبایی و لوازم آشپزخانه می باشد. 

از ویژگی های این فروشگاه، تنوع و کامل بودن محصولات، گستره خدمات و خدمات پس از فروش می باشد تا رضایت کامل مشتری جلب شود. 

از خدمات پس از فروش کیوان لند و نیز از ضمانت  های خرید کالاهای این فروشگاه می توانید اطلاعات لازم را کسب نموده تا در هر شرایطی بتوانید از انها استفاده نمایید.  

با استفاده از کدتخفیف و کوپن های ویژه پیشنهادها می توانید محصولات دلخواه خود را با شرایط عالی و استثنایی به راحت ترین شکل ممکن خریداری نمایید.