20 %

تخفیف

باکس گل لیندا با 5 شاخه گل رز هلندی

باکس گل لیندا با 5 شاخه گل رز هلندی

125,000 100,000 تومان

با استفاده از کد تخفیف زیر می‌توانید هنگام خرید باکس گل لیندا از تخفیف بیشتری برخوردار شوید. ابتدا کوپن تخفیف را کپی کرده و سپس روی گزینه خرید کلیک کنید. استفاده از کد تخفیف باکس گل لیندا محدودیتی ندارد و بیش از یکبار می‌توانید استفاده کنید.

4 %

تخفیف

گل رز جاودان قرمز در طرح قلب

گل رز جاودان قرمز در طرح قلب

245,000 235,000 تومان

با خرید گل رز جاودان قرمز در طرح قلب می‌توانید از تخفیف ویژه پیشنهادها برخوردار شوید. محدودیتی در استفاده از کد تخفیف گل رز جاودان قرمز در طرح قلب وجود ندارد و می‌توانید آن را با دوستانتان به اشتراک قرار دهید.

منقضی شد

4 %

تخفیف

باکس گل رز جاودان دو شاخه کشودار در رنگهای متنوع

باکس گل رز جاودان دو شاخه کشودار در رنگهای متنوع

220,000 210,000 تومان

با استفاده از کد تخفیف زیر می‌توانید هنگام خرید باکس گل رز جاودان هفت رنگ کشودار از تخفیف بیشتری برخوردار شوید. ابتدا کوپن تخفیف را کپی کرده و سپس روی گزینه خرید کلیک کنید. استفاده از کد تخفیف باکس رز جاودان محدودیتی ندارد و بیش از یکبار می‌توانید استفاده کنید.

منقضی شد

7 %

تخفیف

باکس گل رز جاودان تک شاخه کشودار در رنگبندی متفاوت

باکس گل رز جاودان تک شاخه کشودار در رنگبندی متفاوت

130,000 120,000 تومان

با استفاده از کد تخفیف زیر می‌توانید هنگام خرید باکس گل رز جاودان تک شاخه کشودار از تخفیف بیشتری برخوردار شوید. ابتدا کوپن تخفیف را کپی کرده و سپس روی گزینه خرید کلیک کنید. استفاده از کد تخفیف باکس گل رز جاودان محدودیتی ندارد و بیش از یکبار می‌توانید استفاده کنید.

منقضی شد

9 %

تخفیف

جعبه گل پرنیا به همراه رزهای هلندی ارگانیک

جعبه گل پرنیا به همراه رزهای هلندی ارگانیک

110,000 100,000 تومان

با استفاده از کد تخفیف زیر می‌توانید هنگام خرید جعبه گل پرنیا از تخفیف بیشتری برخوردار شوید. ابتدا کوپن تخفیف را کپی کرده و سپس روی گزینه خرید کلیک کنید. استفاده از کد تخفیف جعبه گل پرنیا محدودیتی ندارد و بیش از یکبار می‌توانید استفاده کنید.

منقضی شد

8 %

تخفیف

کادو محبت مینی تدی همراه با جعبه هدیه و خرس عروسکی

کادو محبت مینی تدی همراه با جعبه هدیه و خرس عروسکی

300,000 275,000 تومان

با استفاده از کد تخفیف زیر می‌توانید هنگام خرید کادو محبت مینی تدی همراه با جعبه هدیه و خرس عروسکی از تخفیف بیشتری برخوردار شوید. ابتدا کوپن تخفیف را کپی کرده و سپس روی گزینه خرید کلیک کنید. استفاده از کد تخفیف کادو محبت مینی تدی محدودیتی ندارد و بیش از یکبار می‌توانید استفاده کنید.

منقضی شد

8 %

تخفیف

پکیج کادو محبت مستر همراه با خرس و شکلات

پکیج کادو محبت مستر همراه با خرس و شکلات

250,000 230,000 تومان

با استفاده از کد تخفیف زیر می‌توانید هنگام خرید باکس پکیج کادو محبت مستر از تخفیف بیشتری برخوردار شوید. ابتدا کوپن تخفیف را کپی کرده و سپس روی گزینه خرید کلیک کنید. استفاده از کد تخفیف پکیج کادو محبت مستر محدودیتی ندارد و بیش از یکبار می‌توانید استفاده کنید.

منقضی شد

6 %

تخفیف

جعبه هدیه شکوپاین همراه با 4 گل رز سرخ طبیعی

جعبه هدیه شکوپاین همراه با 4 گل رز سرخ طبیعی

159,000 149,000 تومان

با استفاده از کد تخفیف زیر می‌توانید هنگام خرید جعبه هدیه شکوپاین همراه با 4 گل رز سرخ طبیعی از تخفیف بیشتری برخوردار شوید. ابتدا کوپن تخفیف را کپی کرده و سپس روی گزینه خرید کلیک کنید. استفاده از کد تخفیف جعبه هدیه شکوپاین محدودیتی ندارد و بیش از یکبار می‌توانید استفاده کنید.

منقضی شد
0

جشنا فروشگاهی است که بتوانید انواع کادو ، هدیه و گیفت را برای مناسبت های مختلف مانند روز تولد ، روز مادر ، روز پدر ، سالگرد ، ولنتاین و رویدادهای دیگر خریداری کنید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید


ورود ثبت نام سریع

معرفی کد تخفیف و فروشگاه اینترنتی جشنا

هریک از ما در جشن‌ها و مناسبت‌های مختلفی شرکت می‌کنیم و به اعضای خانواده، دوستان و آشنایانمان هدیه می‌دهیم. طبیعتا وجود سایتی که بتواند به ما در خرید هدیه ، کادو و گیفت مناسب با رویدادهای مختلف کمک کند.

فروشگاه اینترنتی جشنا سایتی حرفه‌ای برای سفارش ، خرید هدیه و کادو است. از طریق جشنا می‌توانید کادو و هدیه مناسب برای مناسبت‌ها و رویدادهای سال انتخاب و به اعضای خانواده یا دوستانتان هدیه دهید.هر کگادویی که مد نظر شما است به آدرس شما ارسال میشود تا در کوتاه ترین زمان ممکن خرید شما به دستتان برسد.این فروشگاه در جهتی فعالیت میکند که بهتواند بهترین و مرغوب ترین کالا را برای شما مشتریان عزیز فراهم کند تا بتوانید لوکس ترین هدیه را در کنار کیفیت بالا برای دوستان و نزدیکان خود فراهم کنید.

در فروشگاه جشنا متخصصانی نیز وجود دارند که هدایا و کادوهای سفارشیتان را تزیین کنند. محصولات جشنا شامل کیک ، دسر ، فینگرفود ، کوکی ، باکس گل ، پک کادو ، سبد میوه ، تم میوه و سایر ملزومات می‌شود.شما از طریقسایت پیشنهادها می‌توانید به آخرین آفرها ، پیشنهادات ویژه ، کوپن تخفیف و کد تخفیف محصولات جشنا دست یافته و به قیمت استثنایی آنها را سفارش دهید و خریدی به صرفه را برای خود رقم بزنید.