0

فینال فروشگاهی اینترنتی با دارا بودن انواع اقلام ضروری روزانه مردم و نیز کالاهای مصرفی غیر ضروری پاسخگوی نیاز ها و انواع سلیقه ها می باشد. با انتخاب فروشگاه های معتبر با خیال راحت خرید کنید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید


ورود ثبت نام سریع

درباره فروشگاه فینال

 فینال هایپر مارکتی با دارا بودن انواع اقلام ضروری و مصرفی، با هدف خدمت رسانی به مردم سراسر ایران و ارتقا سطح کیفی استانداردهای زندگی، شکل گرفته است. این فروشگاه با ایجاد سیستم و ساختاری بر مبنای جلب اعتماد و رضایت مردم، سعی کرده که با پشتیبانی قوی و ایجاد گارانتی های لازم، خیال مشتری و مصرف کننده را برای خرید از این فروشگاه، راحت کند. فروشگاه فینال به صورت محدود تر در زمینه فروش محصولات فرهنگی، با نام فینال ای شاپ، از سال 84 شروع به کار کرده و رفته رفته با اضافه کردن محصولات الکترونیکی و سپس اقلام ضروری زندگی مردم، به فروشگاه مجازی با خدمات بسیار گسترده تبدیل شده است. محصولات این فروشگاه شامل موادغذایی، بهداشت و سلامت، خانه داری، کامپیوتر، الکترونیک، بازی، محصولات فرهنگی، اداری و لوازم تحریر، لوح فشرده و قاب می باشد. همه این اقلام با تنوع در نوع، قیمت و برند پاسخگوی انواع نیاز ها و سلیقه ها می باشد. 

از ویژگی های بارز و منحصر به فرد فینال می توان پشتیبانی قوی و ارسال کالا به صورت دو شیفت در طول روز، موجود بودن تمام کالاهای ارائه شده در سایت، ارائه بن های الکترونیکی در تعداد زیاد و در مراسم های خاص و مهم تر از همه عرضه و ارائه خدمات در اقصی نقاط ایران و حتی در مناطق دور افتاده و حاشیه ای را می توان نام برد. 

مشتری می تواند از فروش های ویژه این سایت شامل فروش های فصلی، مناسبتی، و روزانه استفاده کند و همچنین امکان این را دارد که محصولات را بر اساس معیار های مختلف مرتب کرده و بین کالاهای مورد نظر، مقایسه انجام دهد تا بهترین انتخاب را برای خرید داشته باشد. این فروشگاه برای تامین کنندگان نیز خدمات ویژه ای دارد که با مراجعه به سایت اصلی فینال می توانید از این خدمات و نحوه همکاری مطلع شوید. 

استفاده از کد تخفیف فروشگاه اینترنتی فینال

کاربران عزیز می توانند از طریق سایت پیشنهادها هر روزه با دریافت کد تخفیف پیشنهادها، خریدیراحت و به صرفه را، از فینال داشته باشند. به این صورت که سایت پیشنهادها با در اختیار گذاشتن کد تخفیف این امکان را به کاربران عزیز می دهد تا کالاهای مد نظرشان را کمتر از قیمت حقیقی آن از سایت فینال تهیه کرده و درب منزل تحویل بگیرند. با کد تخفیف فینال می توانید خریدی به صرفه داشته باشید و سبد خانوار خود را افزایش دهید.