40 %

تخفیف

کد تخفیف 40% دلینو

کد تخفیف 40% دلینو

🎁🎁🎁  ویژه کرج/تا سقف 20 هزار تومان
🍕🍟🍔  بدون محدودیت سفارش اول
 

30 %

تخفیف

تخفیف 30 درصدی دلینو

تخفیف 30 درصدی دلینو

🎁🎁 ویژه گرگان تا سقف 20 هزار تومان

🍟🍟 بدون محدودیت سفارش اول

100 %

تخفیف

با ربات دلینو مسابقه بده و برنده iphone10 و کد تخفیف شو!

با ربات دلینو مسابقه بده و برنده iphone10 و کد تخفیف شو!

برای شرکت در مسابقه دلینو تنها کافی است که در این سرویس، حساب کاربری داشته باشید. به نفر اول، ایفون 10 جایزه داده می‌شود و همچنین نفرات دیگر شانس برنده شدن کد تخفیف سفارش از دلینو را دارند.

منقضی شد

40 %

تخفیف

کد تخفیف 40 درصدی دلینو تا سقف 20ُ,000 تومان

کد تخفیف 40 درصدی دلینو تا سقف 20ُ,000 تومان

20,000 12,000 تومان

کد تخفیف دلینو را به حساب کاربریتان یا هنگام تکمیل مراحل سفارش غذا وارد کنید تا تخفیف 40 درصدی برای سفارشتان منظور شود. تنها یکبار می‌توان از این کد استفاده کرد و برای سفارش تا سقف 20,000 تومان منظور می‌شود، البته امکان سفارش بیش از این مبلغ وجود دارد.

منقضی شد
0

دلینو امکان سفارش آنلاین غذا را از بهترین رستوران و فست فودها به کاربران می‌دهد.

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید


ورود ثبت نام سریع

برای چند سالی است که سفارش آنلاین غذا به یکی از فعالیت‌ های محبوب کاربران تبدیل شده و ترجیح داده می‌ شود که خوراک، غذا و فست فودها به صورت آنلاین سفارش داده شود.دلینو سرویسی است که امکان سفارش آنلاین غذا از بهترین رستوران و فست فودها را برای کاربران فراهم کرده است.در این قسمت می‌ توانید کد تخفیف ، کوپن تخفیف و پیشنهادات ویژه دلینو را مشاهده و در صورت علاقه استفاده کنید. هر بار پیشنهادهای ویژه‌ ای از دلینو به همراه کد تخفیف در سایت پیشنهادها قرار می‌ گیرد که فرصتی استثنایی برای خرید در اختیارتان قرار می‌ دهد.

با پیشرفت های صورت گرفته و فرهنگ سازی های جدید در استفاده از اینترنت، شاهد ظهور و گسترش کسب و کارهای جدید و جالب در ایران هستیم. یکی از این کسب و کارها که اخیرا توانسته محبوبیت فراوانی نیز کسب کند سفارش آنلاین غذاست. هر کاربر در این کسب و کار می تواند به جای مراجعه حضوری به رستوران ها یا فست فودهای مورد علاقه اش از طریق سرویس های سفارش آنلاین غذا اقدام به سفارش خوراک یا فست فود مورد علاقه اش کرده و درب منزل یا محل کارش آن را تحویل گیرد.

دلینو یکی از سرویس های آنلاین سفارش غذاست که اخیرا در کشور به محبوبیت خاصی رسیده و توانسته طرفداران زیادی نیز جذب کند. این سرویس درواقع به کاربران اجازه می دهد با استفاده از اپلیکیشن اقدام به سفارش غذا دهند یا این کار را از طریق وب سایت دلینو انجام دهند.چنین کاری به کاربران اجازه می دهد در وقت خود صرفه جویی کرده و زمان مورد نیاز برای رفتن به رستوران و سفارش غذا را صرف کارهای دیگری مانند مطالعه، تماشای برنامه تلویزیونی مورد علاقه یا موارد دیگر کنند.

روش استفاده از کد تخفیف دلینو

روش کار با دلینو بسیار ساده است. ابتدا به اپلیکیشن اندروید یا آی او اس دلینو می روید یا به وب سایت این سرویس مراجعه می کنید. در قدم بعدی حساب کاربری برای خود می سازید یا اگر قبلا این کار را انجام داده اید وارد حساب کاربری خود می شوید.حال شهر و محل زندگی یا کارتان را وارد می کنید تا رستوران های اطرافتان روی صفحه ظاهر شود. از رستوران یا فست فود دلخواهتان به منوی غذاها رفته و خوراک یا فست فود مدنظرتان را سفارش دهید، البته می توانید در کنار غذ، اقدام به سفارش پیش غذا، سالاد، نوشیدنی یا موارد دیگر کنید. پس از انتخاب غذاهای مورد نظرتان به تکمیل مراحل خرید می روید. در این مرحله می توانید از کد تخفیف دلینو که در سایت پیشنهاد ها میباشد، استفاده کنید و سفارشتان را همراه با کد تخفیف ویژه خریداری کنید.

یکی از ویژگی های متمایز کننده دلینو از سایر رقبا شامل پشتیبانی سریع و دقیق آن است. در صورتی که سفارشتان با هرگونه مشکلی برخورد کند در بیشتر مواقع کادر پشتیبانی مجرب دلینو به بررسی آن پرداخته و در صورت نیاز با شما تماس می گیرند. همین امر باعث شده دلینو نسبت به سایر رقبا متمایز باشد و خدماتش را با کیفیتی به مراتب بهتر در اختیار کاربران قرار دهد.