کد تخفیف و پیشنهادهای ویژه دلینو

دلینو

کد تخفیف دلینو

دلینو امکان سفارش آنلاین غذا را از بهترین رستوران و فست فودها به کاربران می‌دهد. به روزرسانی : 1397/07/25 01:23

🍔40% تخفیف دلینو
🎁 ویژه شهر همدان
🍟 با سقف تخفیف 8 هزار تومان
منقضی
کلیک کنید!
50% تخفیف دلینو در بندر عباس
🎁 با سقف تخفیف 10 هزار تومان
📣 ویژه بندر عباس
منقضی
کلیک کنید!
کد تخفیف 4 هزار تومانی دلینو
🎁📣 برای سفارش اول
منقضی
کلیک کنید!
کد تخفیف 30 درصدی دلینو
🎁🎁 ویژه گرگان تا سقف 20 هزار تومان
🍟🍟 بدون محدودیت سفارش اول
منقضی
کلیک کنید!

برای چند سالی است که سفارش آنلاین غذا به یکی از فعالیت‌ های محبوب کاربران تبدیل شده و ترجیح داده می‌ شود که خوراک، غذا و فست فودها به صورت آنلاین سفارش داده شود.دلینو سرویسی است که امکان سفارش آنلاین غذا از بهترین رستوران و فست فودها را برای کاربران فراهم کرده است.در این قسمت می‌ توانید کد تخفیف ، کوپن تخفیف و پیشنهادات ویژه دلینو را مشاهده و در صورت علاقه استفاده کنید. هر بار پیشنهادهای ویژه‌ ای از دلینو به همراه کد تخفیف در سایت پیشنهادها قرار می‌ گیرد که فرصتی استثنایی برای خرید در اختیارتان قرار می‌ دهد.

با پیشرفت های صورت گرفته و فرهنگ سازی های جدید در استفاده از اینترنت، شاهد ظهور و گسترش کسب و کارهای جدید و جالب در ایران هستیم. یکی از این کسب و کارها که اخیرا توانسته محبوبیت فراوانی نیز کسب کند سفارش آنلاین غذاست. هر کاربر در این کسب و کار می تواند به جای مراجعه حضوری به رستوران ها یا فست فودهای مورد علاقه اش از طریق سرویس های سفارش آنلاین غذا اقدام به سفارش خوراک یا فست فود مورد علاقه اش کرده و درب منزل یا محل کارش آن را تحویل گیرد.

دلینو یکی از سرویس های آنلاین سفارش غذاست که اخیرا در کشور به محبوبیت خاصی رسیده و توانسته طرفداران زیادی نیز جذب کند. این سرویس درواقع به کاربران اجازه می دهد با استفاده از اپلیکیشن اقدام به سفارش غذا دهند یا این کار را از طریق وب سایت دلینو انجام دهند.چنین کاری به کاربران اجازه می دهد در وقت خود صرفه جویی کرده و زمان مورد نیاز برای رفتن به رستوران و سفارش غذا را صرف کارهای دیگری مانند مطالعه، تماشای برنامه تلویزیونی مورد علاقه یا موارد دیگر کنند.

روش استفاده از کد تخفیف دلینو

روش کار با دلینو بسیار ساده است. ابتدا به اپلیکیشن اندروید یا آی او اس دلینو می روید یا به وب سایت این سرویس مراجعه می کنید. در قدم بعدی حساب کاربری برای خود می سازید یا اگر قبلا این کار را انجام داده اید وارد حساب کاربری خود می شوید.حال شهر و محل زندگی یا کارتان را وارد می کنید تا رستوران های اطرافتان روی صفحه ظاهر شود. از رستوران یا فست فود دلخواهتان به منوی غذاها رفته و خوراک یا فست فود مدنظرتان را سفارش دهید، البته می توانید در کنار غذ، اقدام به سفارش پیش غذا، سالاد، نوشیدنی یا موارد دیگر کنید. پس از انتخاب غذاهای مورد نظرتان به تکمیل مراحل خرید می روید. در این مرحله می توانید از کد تخفیف دلینو که در سایت پیشنهاد ها میباشد، استفاده کنید و سفارشتان را همراه با کد تخفیف ویژه خریداری کنید.

یکی از ویژگی های متمایز کننده دلینو از سایر رقبا شامل پشتیبانی سریع و دقیق آن است. در صورتی که سفارشتان با هرگونه مشکلی برخورد کند در بیشتر مواقع کادر پشتیبانی مجرب دلینو به بررسی آن پرداخته و در صورت نیاز با شما تماس می گیرند. همین امر باعث شده دلینو نسبت به سایر رقبا متمایز باشد و خدماتش را با کیفیتی به مراتب بهتر در اختیار کاربران قرار دهد.