کد تخفیف و پیشنهادهای ویژه چیلیوری

چیلیوری

معرفی کد های تخفیف چیلیوری

چیلیوری یکی از مطرح‌ترین سرویس‌های سفارش غذای آنلاین است که کاربران از طریق سایت یا اپلیکیشن امکان سفارش غذا دارند به روزرسانی : 1397/07/25 03:36

🍕 کد تخفیف 5 هزار تومانی چیلیوری
🍟 برای خرید بالای 15 هزار تومان
❌ بدون محدودیت سفارش اول
تاریخ انقضا : 1398/07/30
کلیک کنید!
ارسال رایگان سفارشات چیلیوری
🎁 تا سقف 5000 تومان
📣 ویژه نسخه جدید اپلیکیشن
منقضی
کلیک کنید!
کد تخفیف 50% چیلیوری
🎁 مخصوص شیراز
🍔 تا سقف 20 هزار تومان
منقضی
کلیک کنید!
کد تخفیف 10 هزار تومانی چیلیوری
🍔🍗 ویژه برگر، پیتزا، ساندویچ و سوخاری
🎁 حداقل سفارش 50 هزار تومان
منقضی
کلیک کنید!

درباره چیلیوری 

تقریبا اکثر کاربران به سرویس سفارش غذا آنلاین چیلیوری آشنایی دارند، اما خبر خوبی که برایتان داریم این است که از این پس می توانید با استفاده از کد تخفیف چیلیوری اقدام به سفارش غذا به هزینه به مراتب کمتری کنید.چیلیوری از مطرح‌ترین سرویس‌های سفارش غذا آنلاین محسوب می‌شود که در حال حاضر به جز تهران در شهرهای دیگر نیز می‌توان غذا و فست فود از رستوران ها سفارش داد.

در این قسمت از پیشنهادها به کد تخفیف ، کوپن تخفیف و پیشنهادهای ویژه سرویس سفارش آنلاین غذا چیلیوری دسترسی دارید و می‌توانید از رستوران یا فست فود مورد علاقه‌تان به همراه تخفیف ویژه سفارش غذا دهید.تقریبا هر یک از ما با دنیای مجازی آشنایی داریم و می دانیم که بسیاری از شبکه های مجازی باعث شده تا کاربران زمان زیادی را صرف استفاده از آنها کنند. در واقع استقبال گسترده کاربران از برنامه های تحت وب باعث شده کسب و کارها نیز به دنبال کاربران راهی فضای مجازی شوند.

یکی از این کسب و کارها سرویس های سفارش غذا به صورت آنلاین است که در حال حاضر شاهد فراگیر شدن آنها در ایران هستیم. از جمله این سرویس ها می توان به سرویس سفارش غذا چیلیوری اشاره کرد که فعالیت خوبی دارد و توانسته محبوبیت فراوانی نیز کسب کند.

چگونه از کد تخفیف چیلیوری استفاده کنیم؟

در سرویس چیلیوری شاهد انواع رستوران ها و فست فودهای مشهور و محبوب هستیم. ابتدا به یکی از این رستوران ها که در اطرافتان هستند رفته و غذای مورد نظرتان را انتخاب کنید یا از منوی سرچ، غذای مد نظرتان را جستجو کرده و آن را از نزدیک ترین رستوران اطرافتان سفارش دهید.در مرحله تکمیل سفارش از شما پرسیده می شود که آیا کد تخفیف دارید یا خیر که در این مرحله می توانید کد تخفیف چیلیوری را وارد کرده و از خدمات آن بهره مند شوید. چنین کاری باعث می شود که غذای مورد علاقه تان را به قیمتی استثنایی از رستوران یا فست فود اطرافتان تهیه و درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

همچنین برخی از فست فودها یا رستوران ها شرایطی برای کاربران فراهم کرده اند که امکان سفارش غذا و رزرو میز وجود دارد تا کاربر زمانی که به رستوران رسید با غذای آماده رو به رو شده و زمان خود را صرف سفارش و آماده شدن غذا نکند.در پیشنهادها فرصت های مختلفی مانند انواع کد تخفیف چیلیوری در اختیارتان قرار می گیرد. هر روز آفرهای واقعی مختلفی در سایت قرار می گیرد که می توانید با مراجعه به بخش کد تخفیف از این آفرها استفاده کنید. این آفرها شامل محصولات تخفیف خورده یا خدمات و سرویس های مختلف می شود که همراه با کوپن در اختیارتان قرار می گیرند.

شما با استفاده از کوپن پیشنهادها می توانید در سفارش اول از سرویسی مانند سرویس سفارش غذا آنلاین چیلیوری تخفیف دریافت کنید یا حساب خود را به مبلغی شارژ کنید. همچنین امکان تخفیف گرفتن در سفارش سرویس یا محصول نیز وجود دارد و با توجه به نوع کوپن ، درصدی از مبلغ کلی خریدتان کاسته می شود.با کد تخفیف چیلیوری می توانید غذای مورد علاقه خود را سفارش داده و به جای صرف زمان برای آماده کردن خوراک به تفریح ، تماشای فیلم یا سپری کردن اوقاتتان با خانواده یا دوستانتان بپردازید.

در نظر داشته باشید پیشنهادها برای روزها و ایام خاص سال نیز آفرهای جذاب در نظر می گیرد که شامل انواع کوپن و کد تخفیف می شود. شما همچنین به کد تخفیف چیلیوری که به صورت مناسبتی هستند و برای رویدادهای خاص سال در نظر گرفته شده اند دسترسی خواهید داشت و می توانید انواع نوشیدنی ، فست فود ، غذاهای سنتی و خارجی را سفارش دهید.