50% کد تخفیف چنگال

50% کد تخفیف چنگال

🍟 50% تخفیف
🍕 تا سقف خرید 15،000 تومان
🍝 برای اولین سفارش

50 درصد کد تخفیف چنگال

50 درصد کد تخفیف چنگال

🍔🍟 مخصوص سفارش اول
🎁📣 تا سقف 15000 تومان

منقضی شد
25% تخفیف چنگال

25% تخفیف چنگال

🎁🍔 با سقف تخفیف 5 هزار تومان

منقضی شد
45% کد تخفیف چنگال

45% کد تخفیف چنگال

📣📣 %45 تخفیف سفارش غذا در سایت چنگال
🍟🍕 سقف تخفیف 4500 تومان

منقضی شد
25% تخفیف چنگال

25% تخفیف چنگال

🎁 تا پایان 13 آبان
🍔 تا سقف تخفیف 3750 تومان

منقضی شد
50% تخفبف اولین سفارش اپلیکیشن چنگال

50% تخفبف اولین سفارش اپلیکیشن چنگال

🍔 این تخفیف جهت استفاده از اپلیکیشن می باشد.

منقضی شد
کد تخفیف چنگال 50%

کد تخفیف چنگال 50%

🎁 تا سقف ۱۵ هزار تومن
🍔 مخصوص سفارش اول

منقضی شد
کد تخفیف 50% سفارش آنلاین غذا در چنگال

کد تخفیف 50% سفارش آنلاین غذا در چنگال

🎁🎁🎁 50% تخفیف اولین سفارش

منقضی شد
کد تخفیف 50% از چنگال

کد تخفیف 50% از چنگال

🍔🍴🍖 این کد تخفیف مخصوص سفارش اول می باشد

🎁 برای خرید تا سقف 20000تومان 

منقضی شد
کد تخفیف پول تیکت

کد تخفیف پول تیکت

🌊🌊 مخصوص خرید اول

✅ کد تخفیف 3000 هزار تومانی پول تیکت بدون محدودیت لذت ببرید

منقضی شد
0

چنگال امکان سفارش آنلاین غذا را از بهترین رستوران و فست فودها به کاربران می‌دهد.

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید


ورود ثبت نام سریع

چنگال سرویسی برای سفارش آنلاین غذا است که امکانات و ویژگی‌ های به‌روز و مدرنی نیز دارد. این سرویس به شما اجازه می‌  دهد از نزدیک‌ ترین رستوران، فست فود و پیتزا فروشی‌ ها اقدام به سفارش غذا دهید و در اسرع وقت نیز سفارشتان را دریافت کنید

در این قسمت می‌ توانید کد تخفیف ، کوپن تخفیف و پیشنهادات ویژه چنگال را مشاهده و در صورت علاقه استفاده کنید. هر بار پیشنهادهای ویژه‌ ای از چنگال به همراه کد تخفیف در سایت پیشنهادها قرار می‌ گیرد که فرصتی استثنایی برای خرید در اختیارتان قرار می‌ دهد.

تاثیر توسعه روز افزون اینترنت روی کسب و کارها یا زندگی هر یک از ما به امری غیر قابل انکار تبدیل شده است و این موضوع را می توان در کسب و کارهای امروزی به سادگی مشاهده کرد. شاید بزرگ ترین اتفاقی که افتاده است در تغییر روش های خرید خلاصه شود. به عبارتی دیگر شاهد تشکیل صف های طولانی در مقابل فروشگاه ها تا حد ممکن نیستیم و شمار فراوانی از کاربران با استفاده از اینترنت به خرید خود می پردازند.

در واقع می توان مشاهده کرد که جامعه به سمت خریدهای اینترنتی جذب شده است. این موضوع طبیعتا مزایای فراوانی دارد که برای مثال می توان به سرعت بیشتر در خرید، راحت‌تر و ایمن‌تر بودن شیوه پرداخت و ارسال کالا به درب منزل یا محل کار اشاره کرد. یکی از کسب و کارهایی که با تحولات اخیر توانسته همراهی کند سرویس سفارش غذاست که در حال حاضر سفارش آنلاین غذا ازرستوران ها و فست فودها به طرز قابل توجی مورد استقبال قرار گرفته است.

شرکت ایده نگر بارید تجارت با نام تجاری چنگال یکی از شرکت هایی است که در زمینه سفارش آنلاین غذا فعالیت می کند. این سرویس مجهز به اپلیکیشنی است که آن نیز چنگال نام دارد و کاربران می توانند با استفاده از این اپلیکیشن اقدام به سفارش غذا از هر رستوران یا فست فودی کنند که در سرویس چنگال ثبت شده است.

در واقع شیوه کار چنگال به این صورت است که رستوران ها یا فست فودها لیست غذاهای موجود به همراه دسر، نوشیدنی، سالاد و ... را به همراه قیمت و تصویری از نمونه غذا در اپلیکیشن چنگال ثبت می کنند و کاربران با مشاهده غذا می توانند اقدام به سفارش ان کرده و درب منزل یا محل کارشان تحویل بگیرند.

چنین سرویسی تنها به کاربران کمک نمی کند بلکه به رستوران ها یا فست فودها اجازه می دهد به تعداد مشتریانشان اضافه کنند. در واقع رستوران یا فست فود با استفاده از سرویس چنگال می تواند به هر نقطه ای که توانست غذا ارسال کند.

علاوه بر این موارد کاربران سرویس چنگال می توانند از رستوران ها و فست فودهای موجود در محل زندگی یا کارشان باخبر شوند و همچنین لیست غذاهای موجود در ان مکان را مشاهده کنند. چنین ویژگی به کاربران اجازه می دهد هر بار احساس گرسنگی کردند یا هوس یک غذای خاص را داشتید با گشتن در منوی رستوران ها و فست فودهای همکار با سرویس چنگال اقدام به خرید غذا کرده و از خوراک مورد علاقه تان همراه با نوشیدنی های خنک و گوارا لذت ببرید.

ار نظر داشته باشید که سرویس پیشنهادها شما را در خرید هرچه بهتر از سرویس چنگال کمک می کند. هر بار پیشنهادها ، کد تخفیف های چنگال در اختیارتان قرار داده می شود و به صورت آفر روی سایت پیشنهادها قرار می گیرد تا کاربران بتوانند با استفاده از این کدها اقدام به خرید ارزان تر خوراک و غذای دلخواهشان از رستوران یا فست فود مد نظرشان کنند.

تمامی مراحل سفارش غذا به صورت آنلاین است، یعنی کاربر نیازی ندارد در محل رستوران حضور یابد و می تواند درب منزل یا محل کارش سفارش مد نظر خود را دریافت کند. البته بعضی از رستوران ها فرصتی در اختیار کاربران چنگال قرار می دهند تا کاربر بتواند غذای مد نظر خود را سفارش داده و در رستوران میل کند.

چنین اقدام جالبی به کاربران اجازه می دهد هنگام مراجعه به رستوران یا فست فود مد نظرشان با غذای آماده رو به رو شوند و نیاز به صبر برای آماده شدن خوراک مد نظرشان نداشته باشند.

کلیه مراحل خرید از چنگال در چند مرحله کوتاه خلاصه می شود. ابتدا شهر و محله خود را انتخاب می کنید، سپس رستوران مد نظرتان را یافته و غذای دلخواهتان را سفارش می دهید. در صورتی که کد تخفیفی از پیشنهادها داشتید نیز می توانید با وارد کردن آن از تخفیف های استثنایی ما بهره مند شوید. سپس با تکمیل مراحل خرید منتظر ارسال خوراک می شوید.