23 %

تخفیف

کارتریج تونر سیاه 85A لیزری اچ پی - گارانتی تا آخرین برگ

کارتریج تونر سیاه 85A لیزری اچ پی - گارانتی تا آخرین برگ

41,900 31,880 تومان

با خرید کارتریج تونر سیاه 85A لیزری اچ پی از برسام مارکت می‌توانید از تخفیف ویژه 24 درصدی برخوردار شوید. محدودیتی در استفاده از کد تخفیف وجود ندارد و می‌توانید آن را با دوستانتان به اشتراک قرار دهید.

منقضی شد

11 %

تخفیف

کارتریج تونر مشکی 104 لیزری سامسونگ-گارنتی تا آخرین برگ برسام

کارتریج تونر مشکی 104 لیزری سامسونگ-گارنتی تا آخرین برگ برسام

48,900 43,200 تومان

با خرید کارتریج تونر مشکی 104 لیزری سامسونگ می‌توانید از تخفیف ویژه 10 درصدی برخوردار شوید. محدودیتی در استفاده از کد تخفیف وجود ندارد و می‌توانید آن را با دوستانتان به اشتراک قرار دهید.

منقضی شد

14 %

تخفیف

کارتریج تونر مشکی 101 لیزری سامسونگ - گارانتی تا آخرین برگ

کارتریج تونر مشکی 101 لیزری سامسونگ - گارانتی تا آخرین برگ

59,000 50,600 تومان

با خرید کارتریج تونر مشکی 101 لیزری سامسونگ می‌توانید از تخفیف ویژه 14 درصدی برخوردار شوید. محدودیتی در استفاده از کد تخفیف وجود ندارد و می‌توانید آن را با دوستانتان به اشتراک قرار دهید.

منقضی شد
0

فروشگاه اینترنتی برسام مارکت ارائه دهنده انواع قطعات یدکی ماشین های اداری است و لوازم و تجهیزاتی مانند پرینتر ، اسکنر ، اتوماسیون اداری ، دستگاه فتوکپی ، تونر شارژ و موارد مشابه را به‌صورت آنلاین عرضه می‌کند.

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید


ورود ثبت نام سریع

فروشگاه اینترنتی برسام مارکت از سال 1394 فعالیت خود را به عنوان فروشگاه آنلاین در زمینه فروش قطعات یدکی ماشین های اداری شروع کرد. این فروشگاه توسط مدیریتی با سابقه 19 ساله در زمینه فروشگاه ماشین های اداری تاسیس شده و یکی از معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین در زمینه ماشین ها و لوازم اداری است.

 از جمله محصولات فروشگاه اینترنتی برسام مارکت می‌توان به کارتریج پرینتر و کپی ، تونر شارژ ، کاربن و ریبون و تجهیزات انواع پرینتر و اسکنر از برندهای محبوبی مانند اچ پی ، اپسون و کانن فعالیت می‌کند.در این قسمت می‌توانید کد تخفیف ، کوپن تخفیف و پیشنهادات ویژه محصولات برسام مارکت  را مشاهده و در صورت علاقه استفاده کنید. هر بار محصولات مختلفی از فروشگاه برسام مارکت به همراه کد تخفیف یا پیشنهادات ویژه در سایت پیشنهادها قرار می‌گیرد که فرصتی استثنایی برای خرید در اختیارتان قرار می‌دهد.