40 %

تخفیف

40% تخفیف سرویس وانت بار سنگین الوپیک در کرج

40% تخفیف سرویس وانت بار سنگین الوپیک در کرج

📣📣📣 40% تخفیف سرویس وانت بار سنگین الوپیک در کرج

🎁 با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف سرویس وانت بار سنگین الوپیک در کرج بهره‌مند می‌شوید.

منقضی شد
اولین درخواست رایگان الوپیک

اولین درخواست رایگان الوپیک

🎁📢📣 با وارد کردن کد تخفیف در هنگام ثبت‌نام در قسمت کد معرف، اولین درخواست خودرا با الوپیک رایگان انجام دهید.

🔴  قابل استفاده در سراسر کشور

40 %

تخفیف

40 درصد تخفیف سرویس حمل بار با سواری الوپیک

40 درصد تخفیف سرویس حمل بار با سواری الوپیک

🎁🎉 با استفاده از سرویس حمل بار با سواری الوپیک، 40 درصد تخفیف بگیرید. 

✔️ با کد تخفیف پیشنهادها می توانید از الوپیک تخفیف گرفته و حمل و نقل به صرفه و ارزان داشته باشید.

🔴 قابل استفاده در سراسر کشور

20 %

تخفیف

20%کدتخفیف الوپیک

20%کدتخفیف الوپیک

تاپایان ماه مبارک رمضان

🎁کدتخفیف الوپیک سامانه حمل و ننقل

🛵شما می توانید تاپایان ماه مبارک رمضان بااستفاده از اپلیکیشین الوپیک از کدتخفیف 20درصدی ویژه آن استفاده کنید.

🛵ویژه پیک موتوری در تهران

منقضی شد

40 %

تخفیف

کدتخفیف 40% الوپیک

کدتخفیف 40% الوپیک

ویژه وانت بار در کرج

🎁کدتخفیف 40% الوپیک سامانه حمل ونقل

⚡بااین کدتخفیف میتوانید40% از الوپیک تخفیف دریافت کنید.

⚡ویژه وانت باردر کرج

⚡پیشنهاد ویژه

منقضی شد
کد تخفیف رایگان پیک موتوری با الوپیک

کد تخفیف رایگان پیک موتوری با الوپیک

تا سقف 5000 تومان

🎁 الوپیک سامانه حمل و نقل کالا میباشد.

⚡️ این کد تخفیف مخصوص سفارش اول است و تا سقف 5000 تومان میباشد.

⚡️ این پیشنهاد را از دست ندهید و تا سقف 5000 تومان 100% تخفیف بگیرید.

 

منقضی شد

50 %

تخفیف

تخفیف 50 درصدی الوپیک ویژه حمل بار با سواری

تخفیف 50 درصدی الوپیک ویژه حمل بار با سواری

با استفاده از کد تخفیف 50 درصدی الوپیک می‌توانید از خدمات حمل بار با سواری به قیمتی استثنایی برخوردار شوید.

منقضی شد
کد تخفیف 15000 تومانی الوپیک ویژه سفارش اول

کد تخفیف 15000 تومانی الوپیک ویژه سفارش اول

🛵 کد تخفیف 15000 تومانی مخصوص سفارش اول است

🛵اگر قبلا با حساب کاربری خود از خدمات الوپیک استفاده کرده باشید، می‌توانید با ساخت حساب کاربری جدید بار دیگر از این کد بهره‌مند شوید.

🛵 کد تخفیف 15,000 تومانی الوپیک

منقضی شد

100 %

تخفیف

کد تخفیف 100000 ریالی الوپیک

کد تخفیف 100000 ریالی الوپیک

ویژه اعضای سایت

کد تخفیف و کد شارژ زیر را به حساب الوپیک خود وارد کنید تا 10,000 تومان به اعتبار حساب الوپیک شما اضافه شود. این کدها مخصوص اعضای ثبت نام کرده سایت پیشنهادها است و اگر هنوز ثبت نام نکرده‌اید روی عضویت کلیک کنید.

منقضی شد

100 %

تخفیف

کد تخفیف ۱۰۰,۰۰۰ ریالی الوپیک

کد تخفیف ۱۰۰,۰۰۰ ریالی الوپیک

کد تخفیف و کد شارژهای زیر را به حساب الوپیک خود وارد کنید تا ۱۰۰,۰۰۰ ریال به اعتبار حساب الوپیک شما اضافه شود.

کدها منقضی شد.

منقضی شد
0

الوپیک سریع‌ترین و مطمئن‌ترین خدمات آنلاین برای ارسال پیک موتوری ، وانت بار و تاکسی موتوری در تهران است. با استفاده از الوپیک کالای خود را به هر نقطه‌ای از شهر ارسال کنید یا از خدمات وانت بار الوپیک استفاده کنید.

برای ثبت نظر ابتدا وارد شوید


ورود ثبت نام سریع

در دنیای امروزی آنچه بیش از هرچیز برای بشر اهمیت پیدا کرده، زمان است. گاهی اوقات انجام کارهای کوچک می‌تواند زمان زیادی از شما بگیرد. به همین دلیل توصیه می‌شود که انجام چنین کارهایی را به سرویس‌های خدماتی بسپارید.الوپیک سریع‌ترین و مطمئن‌ترین خدمات آنلاین برای ارسال پیک موتوری ، وانت بار و تاکسی موتوری در تهران است. با استفاده از الوپیک کالای خود را به هر نقطه‌ای از شهر ارسال کنید، از خدمات وانت بار الوپیک استفاده کنید یا همراه با تاکسی موتوری به نقاط مختلف شهر بروید.در پیشنهادها فرصتی فراهم شده است تا تمامی خدمات الوپیک را با استفاده از کد تخفیف الوپیک به هزینه کمتری استفاده کنید. کد تخفیف الوپیک شامل کوپن تخفیف و پیشنهادات ویژه می‌شود و با استفاده از آنها می‌توانید از تخفیف الوپیک بهره ببرید.

کد تخفیف الوپیک شامل خدماتی نظیر تاکسی موتوری برای مسافرت درون شهری، وانت بار برای ارسال تجهیزات و لوازم به نقاط مختلف شهر و پیک موتوری برای ارسال بسته یا لوازم کوچک است و با استفاده از کد تخفیف الوپیک می‌توانید هزینه کمتری در استفاده از خدمات ذکر شده بپردازید.در صورتی که از مشتریان دائمی الوپیک هستید توصیه می‌شود این صفحه را دنبال کنید تا از آخرین پیشنهادات ویژه و کد تخفیف آگاه شوید.

چگونه از کد تخفیف الوپیک استفاده کنید؟

الوپیک خود را اپلیکیشنی برای سفارش پیک موتوری از طریق اینترنت و با استفاده از تلفن همراه معرفی کرده است. با استفاده از اپلیکیشن این سرویس که آن نیز «الوپیک» نامیده می‌شود، به کاربران فرصتی داده شده تا بسته‌های سفارشی خود را در کوتاه‌ترین زمان و به هر جایی از تهران تنها با کلیک روی چند دکمه ارسال کنند.اپلیکیشن این سرویس امکانات جالبی را برای کاربر در نظر گرفته است که جالب‌ترین آنها امکان ردیابی پیک موتوری حامل بسته سفارشی بر روی نقشه و به‌صورت زنده است. از این طریق کاربران می‌توانند به‌صورت لحظه‌ای پیک موتوری را روی نقشه دیده و از سرعت و دقت کافی در رسیدن بسته به محل ارسالی مطمئن شوند.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که سرویس خدماتی الوپیک دارد برتری این سرویس در پرداخت هزینه‌هاست. کاربر نیازی به چانه زدن با پیک موتوری ندارد و تمام هزینه‌ها را از طریق اینترنتی پرداخت می‌کند. هر کاربر دارای حساب کاربری است و ازطریق درگاه‌های اینترنتی می‌تواند اقدام به شارژ حساب کاربری خود کند. هزینه ارسال بسته‌های سفارشی یا موارد دیگر نیز از موجودی حساب کاربری کسر می‌شود تا کاربر نیازی به پرداخت حضوری به پیک موتوری نداشت باشد.چنین کاری نه‌تنها در وقت کاربر صرفه‌جویی می‌کند، بلکه به دلیل کمتر بودن هزینه الوپیک نسبت به سایر پیک‌های موتوری در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی می‌شود.

الوپیک در تمامی مراحل سفارش، کنار کاربران است و هر کاربری برای رفع سوالات یا شبهات خود می‌تواند با تیم پشتیبانی این سرویس تماس گرفته و سوالات خود را بپرسد یا راهنمایی مورد نیازش را دریافت کند.سفیران این سرویس که درواقع موتورسواران محسوب می‌شوند طی مراحل و مصاحبه‌های متعدد برگزیده شده و اطلاعات هویتی آنها به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد تا کاربران با خیال آسوده بسته‌های سفارشی خود را در اختیار سفیران قرار دهند و از ارسال موفق بسته به نقاط مختلف تهران مطمئن باشند.

با این حال الوپیک امکانی در اختیار کاربران قرار داده تا با توجه به نوع برخورد، دقت و سرعت و نحوه عملکرد سفیر، امتیازاتی به او دهند تا این سرویس بتواند در هرچه بهتر شدن خدماتش یاری شود.شما می‌توانید در پیشنهادها با تجربه سرویس الوپیک به همراه کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه، نه تنها از این سرویس جذاب استفاده کنید، بلکه تخفیف های ویزه ای نیز دریافت کرده و از استفاده از انواع خدمات این سرویس لذت ببرید.