9 %

تخفیف

ربات اسباب بازی هوشمند شیائومی مدل تانک Xiaomi MITU Block Robot T
تاریخ شروع : 1396 آبان 20
تاریخ انقضاء : 1396 آذر 30
670,000 610,000 تومان
ربات شیائومی مدل تانک نسخه 2017، مانند لگو از قطعات مختلفی و زیادی تشکیل شده است که می توانید با اتصال آنها توسط راهنمای داخل جعبه به شکل دو مدل تانک آن را بسازید و سپس با استفاده از اپلیکیشن گوشی و یا صبحت کردن، آن را هدایت و کنترل نمایید.

تا تاریخ پنجشنبه, 30 آذر 1396 فعال بود

ربات شیائومی مدل تانک 2017

همانطور که مطلع هستید، شیائومی در گذشته ای نه چندان دور، ربات اسباب بازی طراحی کرده بود که می توانست به شکل های مختلفی مانند هواپیما، دایناسور و یا آدم آهنی در آمده و و با وجود دو عدد چرخی که داشت می توانست به حرکت در آمده و آن را کنترل نمایید. فن آوری هوش مصنوعی هر روز در حال بهبود است و با توجه به استقبال بی نظیری که از طرح شد، شیائومی اقدام به طراحی و ساخت نسخه ی جدیدی از ربات نمود. ربات تانک شیائومی نسخه 2017، نمونه ای به روزتر با طراحی نسبتا متفاوت است.

تبدیل چند گانه

ربات اسباب بازی هوشمند شیائومی

این ربات مانند قبل به گونه ای طراحی شده است که تمام قطعات آن جدا از هم هستند و باید خود کاربر طبق دفترچه راهنمایی که همراه محصول است، آنها را اسمبل کند. با انجام مرحله به مرحله آن می توانید ربات زیبایی بسازید. این اسباب بازی هوشمند از قطعات زیادی تشکیل شده است که از شروع اتصال آنها به همدیگر لذت خواهید برد. طراحی و نوع رنگبندی این ربات با ترکیب رنگی سفید، قرمز و طوسی ظاهر آن را زیباتر می کند. این ربات تبدیل شونده می توانید به طور حرفه ای اوقات فراغت شما را پر کند و دوره آموزشی جالب را تجربه کنید.

این ربات ماژولار که بر اساس ساختار اسباب بازی های سری لگو طراحی شده است، می تواند به روشهای مختلف به هم متصل شده و به شکل دو مدل تانک تغییر شکل دهد. از مهمترین تفاوت های این مدل نسبت به به نسخه ی قبلی، شکل چرخ های ربات استکه مشابه با چرخ های تانک می باشد این در حالیست که در مدل قبلی از چرخ های معمولی استفاده می شود. دلیل این امر به خاطر حرکت سریعتر و راحت تر ربات هنگام مواجه با موانع و ارتفاعات مختلف است.

چند پیشنهاد دیگر