29 %

تخفیف

ترازو هوشمند شیائومی Xiaomi Mi Smart Scale
تاریخ شروع : 1396 مهر 24
تاریخ انقضاء : 1396 آذر 25
169,000 120,000 تومان
ترازو هوشمند شیائومی Xiaomi Mi Smart Scale با طراحی فوق العاده و برنامه کاربردی اختصاصی قابل نصب روی دستگاه‌های دارای سیستم‌عامل های Android 4.4 به بالا و iOS 7.0 به بالا و پشتیبانی از بلوتوث نسخه 4.0

تا تاریخ شنبه, 25 آذر 1396 فعال بود

ترازو هوشمند شیائومی Millet scales

100 گرم، یک فنجان آب هم قابل توزین می باشد!!
ترازو هوشمند شیائومی محصول دیگر این کمپانی می باشد که در راستای بهبود شرایط زندگی و سلامتی پا به عرصه بازار گذاشته است.

اندازه گیری دقیق

این ترازو دارای یک سنسور بسیار دقیق به شکل جی (G-shaped) هست که از فولاد منگنز ساخته شده و از سه الگوریتم مختلف برای جمع آوری و تفسیر داده ها استفاده می کند. محاسبه وزن بر حسب واحدهای مختلفی مانند کیلوگرم و پوند انجام می شود. و می تواند کوچکترین تغییرات وزن را تشخیص و اندازه گیری کند.

سطح رویی ترازو با شیشه ای خمیده پوشیده شده است. این لاهی کاملا شفاف بوده و طی 20 مرحله پردازشی تولید شده است تا در نهایت محصولی بسیار با کیفیت را در اختیار کاربر قرار دهد.

رسیدن به تناسب اندام مطلوب

اغلب تغییرات بزرگ از گام های کوچک شروع می شود. با پیگیری وزن و تغییرات برنامه روازنه توسط اپلیکیشن Mi Fit می توانید به تناسب اندامتان برسید. تمام اینکارها با استفاده از ترازوی شیائومی و استفاده از این اپلیکیشن است. این پیشرفت های تدریجی باعث افزایش اعتماد به نفس نیز می شود!
این محصول از طریق بلوتوث نسخه 4 به تلفن هوشمند(کلیه گجت هایی که از اندروید 4.4 یا بالاتر و همچنین iOS 7 یا بالاتر پشتیبانی می کنند) اتصال می یابد و وزن اندازه گرفته شده را علاوه بر نمایش در صفحه LED نصب شده بر روی ترازو، بر روی تلفن هوشمند شما نیز نمایش خواهد داد.

Mi Fit با ایجاد نمودارهایی کمک می کند تا به آسانی آمار و پیشرفت وزن را بخوانید. تا بر اساس این نمودارها، شاخص توده بدنی بدن (BMI)، رژیم ورزشی و رژیم غذایی خود را تنظیم کنید و یا با دیگران به اشتراک بگذارید