10 %

تخفیف

هندزفری اورجینال گلکسی اس 7 سامسونگ
تاریخ شروع : 1396 بهمن 10
تاریخ انقضاء : 1396 اسفند 14
15,700 14,000 تومان

برای خرید هندزفری اورجینال گلکسی اس 7 سامسونگ می‌توایند از کد تخفیف زیر استفاده کرده و 9 درصد تخفیف دریافت کنید. محدودیتی در استفاده از کد تخفیف هندزفری اورجینال گلکسی اس 7 سامسونگ وجود ندارد و می‌توانید آن را با دوستانتان نیز به اشتراک قرار دهید.


* با کوپن تخفیف زیر از فروشگاه اینترنتی آتیه کالا 10% تخفیف بگیرید


تا تاریخ دوشنبه, 14 اسفند 1396 فعال بود

هندزفری اورجینال گلکسی اس 7 سامسونگ از کیفیت خروجی صدای عالی و بیس قدرتمندی برخوردار است و بهره بردن از شفافیت صدای خروجی از ویژگی‌های بارز این محصول محسوب می‌شود.

علاوه بر موارد فوق هندزفری اورجینال گلکسی اس 7 سامسونگ از طراحی عالی برخوردار است و برای ساخت آن از موادی با کیفیت مرغوب استفاده شده که ارزش خرید هندزفری اورجینال گلکسی اس 7 سامسونگ را بالاتر می‌برد. بهره بردن از دو تیوب با اندازه‌های مناسب باعث شده تا صدای مزاحم به گوش نرسیده و با افت کیفیت صدای موسیقی مواجه نشوید.

در صورت علاقه می‌توانید به سایت فروشگاه آتیه کالا مراجعه کرده و با استفاده از کد تخفیف هندزفری اورجینال گلکسی اس 7 سامسونگ تا 10 درصد تخفیف بگیرید. در نظر داشته باشید که امکان استفاده بیش از یکبار از کد تخفیف وجود دارد و می‌توانید در چند بار خرید نیز از کد تخفیف هندزفری اورجینال گلکسی اس 7 سامسونگ استفاده کنید.