10 %

تخفیف

کتابخوان کیندل آمازون (Kindle Amazon) با ۱۰۰۰ کتاب رایگان
تاریخ شروع : 1396 بهمن 08
تاریخ انقضاء : 1396 اسفند 08
640,000 572,000 تومان

با استفاده از کد تخفیف زیر می‌توانید هنگام خرید کتابخوان کیندل آمازون از تخفیف بیشتری برخوردار شوید. ابتدا کوپن تخفیف را کپی کرده و سپس روی گزینه خرید کلیک کنید. استفاده از کد تخفیف کتابخوان کیندل آمازون محدودیتی ندارد و بیش از یکبار می‌توانید استفاده کنید.


* با کوپن تخفیف زیر از فروشگاه اینترنتی مالتینا 10% تخفیف بگیرید


تا تاریخ ﺳﻪشنبه, 08 اسفند 1396 فعال بود

کتابخوان کیندل آمازون به شما کمک میکند به مجموعه‌ای از کتاب‌ها دسترسی داشته باشید و از مطالعه آنها لذت ببرید. این کتابخوان به نحوی ساخته شده است که به چشم کاربر در هنگام مطالعه فشار کمتری وارد شود.

درواقع در ساخت کتابخوان کیندل آمازون تلاش شده تا حس مطالعه نوشته‌ها روی کاغذ به کاربر منتقل شود. این محصول در دو رنگ مختلف عرضه می‌شود. همراه با کتابخوان کیندل آمازون به ۱۰۰۰ کتاب رایگان دسترسی خواهید داشت تا مطالعه کرده و از آنها بهره ببرید.

از ویژگی‌های این محصول می‌توان به عمر بالای باتری اشاره کرد، به نحوی که با هر بار شارژ کامل می‌توانید تا چند هفته بدون نیاز به شارژ مجدد از کتابخوان کیندل آمازون استفاده کنید.

در صورت علاقه به سفارش می‌توانید از کد تخفیف کتابخوان کیندل آمازون استفاده کنید. این محصول از سایت آمازون برایتان خریداری شده و توسط مالتینا به شما تحویل داده می‌شود.