74 %

تخفیف

هدفون بی سیم و ضد آب هاسر با عمر مفید بسیار بالای باتری
تاریخ شروع : 1396 بهمن 07
تاریخ انقضاء : 1396 اسفند 29
779,000 201,900 تومان

با استفاده از کد تخفیف زیر می‌توانید هنگام خرید هدفون بی سیم و ضد آب هاسر از تخفیف بیشتری برخوردار شوید. ابتدا کوپن تخفیف را کپی کرده و سپس روی گزینه خرید کلیک کنید. استفاده از کد تخفیف هدفون بی سیم و ضد آب هاسر محدودیتی ندارد و بیش از یکبار می‌توانید استفاده کنید.


* با کوپن تخفیف زیر از فروشگاه اینترنتی مالتینا 74% تخفیف بگیرید


تا تاریخ ﺳﻪشنبه, 29 اسفند 1396 فعال بود

هدفون بی سیم هاسر از ارگونومی عالی برخوردار است. این هدفون بی سیم بسیار شیک و زیبا طراحی شده و استفاده از آن نیز آسان و راحت است. گوشی های این هدفون از جنس سیلیکون هستند تا هنگام استفاده از آنها آسیبی به گوشتان وارد نشود.

از هدفون بی سیم هاسر میتوانید هنگام ورزش، پیاده روی، دویدن و حتی دوچرخه سواری استفاده کنید. درواقع هدفون هاسر شما را در هر شرایطی همراهی می‌کنید. به لطف برخورداری از طراح ضد آب نگران نفوذ قطرات آب به درون هدفون نخواهید بود و از آن می‌توانید حتی در روزهای بارانی نیز استفاده کنید.

برخورداری از صدای شفاف و واضح از ویژگی‌های بارز هدفون بی سیم هاسر محسوب می‌شود. این هدست علاوه بر امکانات مختلف، دارای ویژگی است که می‌تواند صدای مزاحم اطراف را تا حد ممکن کاهش دهد.

با استفاده از کد تخفیف می‌توانید علاوه بر تخفیفی که فروشگاه مالتینا در نظر گرفته است، ۳ درصد تخفیف بیشتری در خرید هدفون بی سیم هاسر داشته باشید. این هدفون از سایت آمازون خریداری شده و برای شما ارسال می‌شود.