73 %

تخفیف

ساعت مردانه رنگ آبی نقره ای LIGE با بند چرمی و بدنه فلزی از آمازو
تاریخ شروع : 1396 بهمن 07
تاریخ انقضاء : 1396 اسفند 29
742,600 199,600 تومان

با استفاده از کد تخفیف زیر می‌توانید هنگام خرید ساعت مردانه LIGE از تخفیف بیشتری برخوردار شوید. ابتدا کوپن تخفیف را کپی کرده و سپس روی گزینه خرید کلیک کنید. استفاده از کد تخفیف ساعت مردانه LIGE محدودیتی ندارد و بیش از یکبار می‌توانید استفاده کنید.


* با کوپن تخفیف زیر از فروشگاه اینترنتی مالتینا 73% تخفیف بگیرید


تا تاریخ ﺳﻪشنبه, 29 اسفند 1396 فعال بود

ساعت مردانه LIGE انتخابی شیک و مناسب برای شماست. علاوه بر آن ساعت مردانه LIGE می‌تواند هدیه بسیار خوبی برای خانواده یا دوستان باشد. این ساعت از صفحه گرد با شمارنده‌های رومی برخوردار است.

در ساعت مردانه LIGE از بند چرمی و بنده‌ای فلزی استفاده شده است. این ساعت از موتور کوارتز و کیفیت ساخت بالا بهره می‌برد. از ویژگی‌های این محصول می‌توان به ضد آب بودن آن اشاره کرد، به صورتی که تا عمق ۳۰ متر آسیبی به ساعت نمی‌رسد. با این حساب نگران خیس شدن ساعت در روزهای بارانی نخواهید بود.

طراحی لوکس و زیبای ساعت مردانه LIGE به ارزش خرید آن می‌افزاید. در صورتی که به دنبال ساعت مچی هستید یا می‌خواهید به اعضای خانواده یا دوستانتان هدیه دهید از کد تخفیف ساعت مردانه LIGE استفاده کرده و این محصول را تنها به قیمت ۱۹۹۶۰۰ تومان خریداری کنید.

با استفاده از کد تخفیف می‌توانید علاوه بر تخفیفی که فروشگاه مالتینا در نظر گرفته است، ۳ درصد تخفیف بیشتری در خرید ساعت مردانه LIGE داشته باشید. این ساعت از سایت آمازون خریداری شده و برای شما ارسال می‌شود.

چند پیشنهاد دیگر