37 %

تخفیف

برگزاری دوره آموزشی پرسونای مخاطب فرامحتوا
تاریخ شروع : 1396 بهمن 04
تاریخ انقضاء : 1396 بهمن 26
80,000 50,400 تومان

با استفاده از کد تخفیف زیر می‌توانید هنگام ثبت نام در دوره آموزشی پرسونای مخاطب فرامحتوا تا 37 درصد تخفیف بیشتری بگیرید. ابتدا کوپن تخفیف را کپی کرده و سپس روی گزینه خرید کلیک کنید.


* با کوپن تخفیف زیر از فرامحتوا 37% تخفیف بگیرید


تا تاریخ پنجشنبه, 26 بهمن 1396 فعال بود

در دنیای امروزی، تولید محتوا اهمیت فراوانی دارد، زیرا با محتوای ارزشمند می‌توانید مخاطبان بیشتری جذب کرده و هدفمند عمل کنید. فرامحتوا دوره آموزشی پرسونای مخاطب برگزار کرده است که به کسب و کارها کمک می‌کند شناخت بیشتری از مخاطبانشان کسب کنند.

این شناخت از طریق تولید محتوای هدفمند صورت می‌گیرد و کسب و کارها می‌توانند از میان مخاطبانشان، مشتریان موجود و بالقوه را شناسایی کنند. علاوه بر آن با انجام تست‌های محتوا دریابند که هر دسته از مخاطبان به چه نوع محتوایی و در چه قالبی علاقه دارند.

فرامحتوا اقدام به برگزاری دوره آموزشی پرسونای مخاطب کرده که ۲۶ بهمن برگزار می‌شود. این دوره شامل ۱ جلسه ۴ ساعته است و سخنرانانی همچون دکتر شیرین مزرعه، حمیدرضا خراسانی و ابراهیم هاشمی در این دوره حضور دارند و برای شرکت کنندگان سخنرانی خواهند کرد.

محل برگزاری دوره آموزشی پرسونای مخاطب تهران، خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم، پلاک 20، دانشگاه علمی کاربردی آکادمی نیکان است. این دوره مناسب برای مدیران و کارشناسان در زمینه برنامه ریزی و تدوین استراتژی بازاریابی محتوا، تولید محتوا و بازاریابی است.

در صورت علاقه فرصت را از دست نداده و از کد تخفیف ثبت نام دوره آموزشی پرسونای مخاطب استفاده کنید.