22 %

تخفیف

استند و پایه مانیتور Mdesk F1 Monitor Stand and Base
تاریخ شروع : 1396 دی 20
تاریخ انقضاء : 1396 اسفند 19
125,000 97,000 تومان

در صورت مراجعه به فروشگاه اینترنتی بورسیکا می توانید بدون نیاز به کد تخفیف این محصول را با تخیفی ویژه تهیه نمائید


* با کوپن تخفیف زیر از فروشگاه اینترنتی بورسیکا 22% تخفیف بگیرید


تا تاریخ شنبه, 19 اسفند 1396 فعال بود

بسیاری از افراد جامعه امروزی ممکن است به علت کاری که انجام می‌دهند یا صرفا علاقه‌ی خود، ساعت‌های زیادی از روز را پشت سیستم سپری کنند. اگر طرز قرارگیری نمایشگر لپ‌تاپ یا مانیتور شما صحیح نباشد، ساعت‌های زیاد استفاده از کامپیوتر می‌تواند صدماتی جبران ناپذیر به سلامتی بخش‌هایی از بدن شما همچون مهره‌های کمر و گردن وارد کند. در ادامه، پایه مانیتور مقرون به صرفه‌ای با شماره مدل MDESK-F1 را بررسی خواهیم کرد که می‌تواند در قرارگیری صحیح نمایشگر سیستم بسیار یاری‌رسان باشد. بسیاری از ما هرگاه از نشستن طولانی مدت پشت سیستم‌ احساس خستگی می‌‌کنیم، به دنبال وسیله‌ای در خانه خود می‌گردیم که استفاده از مانیتور سیستم را با بهبود ارتفاع و زاویه قرارگیری آن آسان‌تر کند. برای استفاده راحت‌تر از سیستم و قرارگیری مستقیم نمایشگر در مقابل چشم‌های شما، استند MDESK-F1 می‌تواند نقشی بسیار حیاتی داشته باشد. پایه مانیتور M-DESK F1 علاوه بر اینکه طرز جای‌گیری نمایشگر را در بهترین حالت تنظیم می‌کند، ۴ درگاه USB و درگاه میکروفون و هندزفری را در اختیار شما می‌گذارد.

در واقع M-DESK F1 به شکلی طراحی شده که اگر از قسمت پلاستیکی پایه‌ی آن استفاده کنید، محل قرارگیری مانیتور تا ۱۲ سانتی‌متر و اگر استفاده نکنید تا ۸ سانتی‌متر از زمین جدا می‌شود. انتخاب از میان ارتفاع ۸ یا ۱۲ سانتی‌متری بستگی به اندازه قد شما، وضعیت قرارگیری صندلی، اندازه نمایشگر و مواردی از این دست دارد. قسمت پلاستیکی نگه‌دارنده پایه مانیتور در اندازه خاصی باز می‌شوند تا پایه‌های آلومینومی در آن‌ها قرار گیرند.

بسیاری از ما پس از استفاده زیاد از سیستم خود ممکن است احساس کلافگی یا خستگی کنیم. شرکت سازنده‌ی این پایه درست به همین دلیل، از رنگ سفید و سبز در طراحی این وسیله استفاده کرده که حس طراوت را به کاربر منتقل کرده و موجب تمدد اعصاب وی می‌شود. البته ممکن است این رنگ‌بندی مطابق با سلیقه‌ی برخی کاربران نبوده یا اندکی برای محیط‌های کاری، غیرمعمول باشد. از نظر ضخامت، این پایه مانیتور در حالت بسته، ۲.۴ سانتی‌متر ضخامت دارد که شکلی باریک و زیبا به آن داده است.