تاریخ انقضاء : 1397 اسفند 01

پاکسازی عمقی پوست

درمان جوش صورت ، پک ضد جوش درمولند

مشخصات کلی

• نوع بسته بندی : پلاستیکی

• کشور سازنده : ایران

• وزن : پک شامل 5 محصول جداگانه است که هرکدام 200ml می باشد.

شماره پروانه بهداشتی ساخت : 56/19611  (ژل ضد جوش)     

شماره پروانه بهداشتی ساخت :  56/14824 (ماسک صورت حاوی عصاره درخت چای)                

شماره پروانه بهداشتی ساخت :  56/13785 (کرم اسکراب لایه بردار)              

شماره پروانه بهداشتی ساخت :  56/13590 (ژل پاک کننده پوست)            

خواص محصول

پک ضد جوش درمولند ، محصولی موثر در پاکسازی عمقی پوست ، دارای خاصیت آنتی باکتریال و کنترل کننده ترشح چربی پوست بوده که موجب درمان جوش و جای جوش می گردد . محصولات موجود در این پک با بهره گیری از فرمولاسیون بهینه و ترکیبات صد در صد گیاهی ، محصولی موثر در درمان پوست های چرب ، دارای آکنه ، مستعد آکنه و افرادی است که از براق بودن پوست خود ناراضی هستند . به دلیل وجود ترکیبات موثر در این محصول در کنار اثرات التیام دهندگی و ضد قرمزی در هنگام لایه برداری ، موجب درمان جوش های سرسیاه ، جای جوش و براقی پوست نیز می شود . محصولات این پک باعث جمع شدن منافذ پوست شده و علاوه بر پیشگیری از ایجاد جوش به ترمیم سلول های پوست و نیز ایجاد سلول های تازه کمک می نماید . پک ضد جوش درمولند شامل : ژل پاک کننده قوی پوست – ماسک صورت حاوی عصاره درخت چای – کرم اسکراب لایه بردار - ژل ضد جوش و تونیک ضد جوش می باشد

نحوه مصرف

طریقه مصرف ژل پاک کننده قوی : ژل پاک کننده قوی برای پاک کردن مواد آرایشی ، چربی و آلودگی ها به دفعات در طول روز قابل استفاده است چون باعث تحریک و سوزش پوست نمی شود . مقداری ژل پاک کننده را روی پوست صورت قرار داده و سپس با چرخاندن انگشتان به سمت بالا ( با حرکات دورانی و در جهت خطوط صورت ) ژل را روی پوست پخش کرده سپس به آرامی ( به مدت 2 دقیقه ) ماساژ دهید و در پایان کار باقیمانده را به کمک پنبه از روی پوست پاک نمایید و در صورت نیاز با آب شستشو دهید .

️طریقه مصرف ماسک صورت حاوی عصاره درخت چای : از ماسک صورت حاوی عصاره درخت چای می توان به عنوان یک آرام بخش مناسب پوست در مواقعی که احساس میشود پوست خسته است و نیاز به بازسازی دارد استفاده کرد مانعی برای استفاده از محصول بصورت روزانه وجود ندارد . به آرامی ماسک را روی پوست صورت قرار دهید ، اجازه دهید تا بطور کامل خشک شود ، سپس به آرامی لایه به وجود آمده را از روی پوست صورت را جدا نموده و سپس شستشو دهید . از تماس مواد با چشم جدا خودداری نمائید .

️طریقه مصرف کرم اسکراب صورت لایه بردار :پوست صورتی که جوش دارد نیاز به اسکراب ملایم دارد تا جوش صورت تحریک نشده و پوست صورت با استفاده از ریز لایه بردارها ناخالصی ها و سلول های مرده پاک شود . دو الی سه بار در هفته ( بویژه در هنگام استحمام ) مقداری از اسکراب را به میزان مورد نیاز روی پوست قرار داده ، به ارامی ماساژ دهید و پس از چند دقیقه با آب شستشو دهید .

️طریقه مصرف ژل ضد جوش : از ژل ضد جوش هم میتوان در طول روز بر روی جوش های التهابی سرسیاه ، سرسفید و منافذ باز پوست استفاده کرد این ژل قابلیت استفاده در زیر آرایش و به دفعات در طول روز را دارد . در زمان مورد نیاز مقداری از ژل را برروی جوش های ملتهب قرار دهید و اجازه دهید کاملا جذب پوست شود و در صورت نیاز شستشو دهید .

️طریقه مصرف تونیک ضد جوش : از تونیک ضد جوش در طول روز برای جوش های التهابی ، سرسیاه ، سرسفید و منافذ باز پوست میتوان استفاده کرد . این تونیک قابلیت استفاده در زیر آرایش و به دفعات در طول روز را دارد . به کمک پنبه مقداری از تونیک را برروی پوست صورت بمالید ، سپس با حرکات دورانی انگشتان ماساژ دهید تا آثار و بقایای به جای مانده از شیر پاک کن ، چربی و سایر آلودگی های محیطی از سطح پوست پاک شوند . بعد از استفاده از تونیک نیازی به شستشو با آب نمی باشد .