20 %

تخفیف

بازوبند ورزشی بیسوس Baseus Sports Armband Ultra thin
تاریخ شروع : 1396 آبان 28
تاریخ انقضاء : 1396 اسفند 29
49,000 39,000 تومان

بازوبند ورزشی بیسوس Baseus Sports Armband Ultra thin وسیله ای کارآمد برای نگهداری گوشی موبایل و سایر لوازم جانبی ضروری در هنگام ورزش هایی مانند دوچرخه سواری، دو میدانی، تنیس و یا کوهنوردی. این بازوبند دارای پوششی شفاف است که به راحتی می توان به نمایشگر گوشی دسترسی داشته باشید.


تا تاریخ ﺳﻪشنبه, 29 اسفند 1396 فعال بود

بازوبند Ultra-thin بیسوس

همراه داشتن گوشی موبایل در کمپینگ و یا ورزش کردن شاید برای خیلی از افراد امری ضروری باشد. اما مسئله اصلی سختی و چگونگی حمل آن است. بیسوس با طراحی بازوبند ورزشی این مسئله را به راحتی حل کرده است.
مواد استفاده شده در این بازو بند به گونه ایی ست که بازو بند بدون اینکه ایجاد عرق کند دور بازوی شما بسته می شود و در حالی که شما ورزش می کنید از دستگاه شما محافظت می کند. تنها کافیست پس از قرار دادن گوشی داخل بازوبند، آن را روی بازوی خود قرار داده و بند آن را بسته و محکم نمایید.
این بازوبند سبک و البته بسیار نازک طراحی شده است و در برابر نفوذ آب مقاوم است. هنگامی که شما در حال ورزش کردن هستید، هیچ گونه احساس از عرق کردن و گرم شدن روی بازوی خود نخواهید داشت در حالیکه به صورت کاملا ایمن گوشی شما را نگه می دارد.
روی نمایشگر گوشی پوشش شفاف TPU است که به وضوح صفحه نمایش قابل مشاهده بوده و می توانید به راحتی با آن کار کنید. جیب اصلی بازوبند که محل قرار دادن گوشی تا حداکثر 4.7 اینچ است.