تاریخ شروع : 1397 خرداد 21
تاریخ انقضاء : 1397 تیر 21

مدل JDS c-88

🎁 دستگاه هشدار دهنده زلزله JDS، تشخیص زلزله قبل از وقوع آن

📣 برای سفارش دستگاه هشدار دهنده زلزله جی دی اس، بدون نیاز به وارد شدن به سایت فروشگاه مالتینا، می توانید با انتخاب گزینه دریافت پیشنهاد، محصول را با تخفیف خریداری نمایید. 

🔔 کد تخفیف سفارش این دستگاه، پیشنهادی ویژه به شمار می رود. 

دستگاه هشدار دهنده زلزله JDS دارای سنسور قوی با حساسیت به امواج صوتی و تشخیص زمین لرزه از چندکیلومتر دورتر است. این دستگاه، ثانیه های ارزشمندی را فراهم می کند که برای نجات خودتان و خانواده تان حیاتی است و قادر به تشخیص زلزله های بزرگ حتی با فصله کانونی صدها کیلومتر دورتر  و آشکار سازی زلزله های متوسط و خفیف در فواصل شعاع چند کیلومتری از محل سکونت شما است. از مزایای اصلی دستگاه هشدار دهنده JDS، وجود آلارمی آژیر مانند است که بلافاصله با شروع و احساس زلزله فعال می شود، لذا شما می توانید به سرعت پناه گرفته و یا خانواده تان را محافظت کنید. دستگاه هشدار دهنده زلزله می تواند عامل سردرگمی شما را حذف کرده و ثانیه های ارزشمندی را برای نجات شما، فراهم نموده تا آرامش را برای شما مهیا کند.

این دستگاه از سایت آمازون خریداری داده شده که شما می توانید با وارد کردن کد تخفیف پیشنهادها، از قسمت خدمات منزل،  آن را با قیمت مناسب سفارش دهید و خریداری فرمایید.