5 %

تخفیف

عطر زنانه ایفوریا ادو پرفیوم کلوین کلاین CALVIN KLEIN EUPHORIA 10

عطر زنانه ایفوریا ادو پرفیوم کلوین کلاین CALVIN KLEIN EUPHORIA 10

193,500 183,000 تومان

برای خرید عطر زنانه ایفوریا ادو پرفیوم کلوین کلاین نیازی به کد تخفیف نداشته و تنها کافیست روز گزینه خرید کلیک کرده و در فروشگاه ال سی کالا مراحل سفارش را تکمیل کنید. در نظر داشته باشید همراه عطر زنانه ایفوریا ادو پرفیوم کلوین کلاین ، یک سمپل رایگان نیز برای شما ارسال می‌شود.

عید نوروز یکی از جشن های مهم ایرانیان است که از گذشته تاکنون همچنان نزد ایرانیان عزیز است. ایرانیان اتمام فصل زمستان و شروع فصل بهار را جشن می‌گیرند و طی این جشن به دید و بازدید نزدیکانشان می‌روند.

یکی از مرسومات عید نوروز دادن کادو و هدیه به یکدیگر است که میان مردم به‌صورت عامیانه «عیدی» نامیده می‌شود. در پیشنهادها فرصتی برایتان فراهم شده است تا همراه با کد تخفیف و کوپن تخفیف به انواع محصولات فروشگاه‌ها دسترسی داشته و محصولات را همراه با خدمات ویژه و قیمت استثنایی خریداری کنید.

هر روز محصولات مختلی به این لیست اضافه می‌شود که شامل کد تخفیف شگفت انگیز هستند. این پیشنهادها به دو صورت است؛ در حالت اول، تخفیف روی محصول اعمال شده و نیازی به کد تخفیف ندارید. برای سفارش چنین محصولی کافی است که روی گزینه خرید کلیک کرده و سپس به فروشگاه مراجعه و مراحل خرید را تکمیل کنید. در حالت دوم کد تخفیفی در اختیارتان قرار داده می‌شود که هنگام تکمیل مراحل خرید می‌توانید آن را وارد کرده و تخفیف را اعمال کنید. در نظر داشته باشید که بعضی از محصولات علاوه بر کد تخفیف پیشنهادها، دارای تخفیف نیز روی سایت فروشنده هستند. با استفاده از کد تخفیف علاوه بر تخفیف در نظر گرفته شده روی آن محصول، از تخفیف پیشنهادها نیز بهره‌مند می‌شوید.

این صفحه مخصوص محصولات و کالاهای عید نوروز است که توسط فروشگاه‌ها به‌صورت دستی گلچین شده و در اختیارتان قرار می‌گیرد.