گوشواره

بیشتر

ساعت هوشمند

بیشتر

ساعت مچی

بیشتر

اکسسوری

بیشتر

کادو تولد چی بخرم؟

هر یک از ما دوست داریم که روز تولد عزیزانمان را جشن گرفته و هدیه تولد یا کادو تولد به او بدهیم. برای برگزاری جشن تولد طبیعتا به ادوات و وسایل مختلف مانند کلاه، بادکنک، وسایل تزیین و دکوری و وسایل مرتبط دیگر نیاز داریم. در کنار آن انتخاب کادو تولد می‌تواند کمی دشوار باشد.

در پیشنهادها هر فروشگاهی بهترین و ویژه‌ترین محصولاتش را در صفحه جشن تولد قرار می‌دهد تا کاربران بتوانند از انبوهی از محصولات، هدیه تولد یا کادو تولد مد نظرشان را انتخاب کرده و همراه با کد تخفیف یا کوپن تخفیف اقدام به خرید آن کالا به قیمتی استثنایی کنند.

در این صفحه محصولات همراه با کد تخفیف و کوپن تخفیف قرار می‌گیرد که به دو حالت هستند. در حالت اول، محصولی دارای تخفیف از قبل اعمال شده است و کاربر نیازی به کپی کد تخفیف نداشته و می‌تواند با مراجعه به سایت فروشگاه اقدام به تکمیل مراحل خرید کند. در حالت دوم علاوه بر تخفیف فروشگاه، کد تخفیفی نیز از طرف پیشنهادها در اختیارتان قرار می‌گیرد که درواقع می‌توانید علاوه بر تخفیف در نظر گرفته برای محصول، تخفیف دیگری نیز از طریق وارد کردن کد تخفیف دریافت کنید.

محصولات در نظر گرفته شده شامل انواع گزینه‌های مناسب برای هدیه تولد هستند و همچنین وسایل دکوری یا ملزومات برگزاری جشن تولد نیز در لیست قرار می‌گیرد. کافی است کد تخفیف کادو تولد محصول مدنظرتان را کپی کرده و هنگام تکمیل مراحل خرید از آن استفاده کنید تا هدیه مد نظرتان را به قیمتی ارزان‌تر سفارش دهید.برای خرید کادو تولد با ما در این صفحه همراه باشید تا بتوانید با قیمت های مناسب کادو تولد مورد نظر خود را خریداری کیند.