20 %

تخفیف

باکس گل لیندا با 5 شاخه گل رز هلندی

باکس گل لیندا با 5 شاخه گل رز هلندی

125,000 100,000 تومان

با استفاده از کد تخفیف زیر می‌توانید هنگام خرید باکس گل لیندا از تخفیف بیشتری برخوردار شوید. ابتدا کوپن تخفیف را کپی کرده و سپس روی گزینه خرید کلیک کنید. استفاده از کد تخفیف باکس گل لیندا محدودیتی ندارد و بیش از یکبار می‌توانید استفاده کنید.

7 %

تخفیف

عطر مردانه ماین MINE POUR HOMME MARC JOSEPH100ML

عطر مردانه ماین MINE POUR HOMME MARC JOSEPH100ML

133,000 122,500 تومان

برای خرید عطر مردانه ماین نیازی به کد تخفیف نداشته و تنها کافیست روز گزینه خرید کلیک کرده و در فروشگاه ال سی کالا مراحل سفارش را تکمیل کنید. در نظر داشته باشید همراه عطر مردانه ماین ، سمپل رایگان یک ادکلن دیگر نیز برای شما ارسال می‌شود.

5 %

تخفیف

عطر زنانه ایفوریا ادو پرفیوم کلوین کلاین CALVIN KLEIN EUPHORIA 10

عطر زنانه ایفوریا ادو پرفیوم کلوین کلاین CALVIN KLEIN EUPHORIA 10

193,500 183,000 تومان

برای خرید عطر زنانه ایفوریا ادو پرفیوم کلوین کلاین نیازی به کد تخفیف نداشته و تنها کافیست روز گزینه خرید کلیک کرده و در فروشگاه ال سی کالا مراحل سفارش را تکمیل کنید. در نظر داشته باشید همراه عطر زنانه ایفوریا ادو پرفیوم کلوین کلاین ، یک سمپل رایگان نیز برای شما ارسال می‌شود.

هر یک از ما دوست داریم که روز تولد عزیزانمان را جشن گرفته و هدیه تولد یا کادو تولد به او بدهیم. برای برگزاری جشن تولد طبیعتا به ادوات و وسایل مختلف مانند کلاه، بادکنک، وسایل تزیین و دکوری و وسایل مرتبط دیگر نیاز داریم. در کنار آن انتخاب کادو تولد و هدیه تولد می‌تواند کمی دشوار باشد.

در پیشنهادها هر فروشگاهی بهترین و ویژه‌ترین محصولاتش را در صفحه جشن تولد قرار می‌دهد تا کاربران بتوانند از انبوهی از محصولات، هدیه تولد یا کادو تولد مد نظرشان را انتخاب کرده و همراه با کد تخفیف یا کوپن تخفیف اقدام به خرید آن کالا به قیمتی استثنایی کنند.

در این صفحه محصولات همراه با کد تخفیف و کوپن تخفیف قرار می‌گیرد که به دو حالت هستند. در حالت اول، محصولی دارای تخفیف از قبل اعمال شده است و کاربر نیازی به کپی کد تخفیف نداشته و می‌تواند با مراجعه به سایت فروشگاه اقدام به تکمیل مراحل خرید کند. در حالت دوم علاوه بر تخفیف فروشگاه، کد تخفیفی نیز از طرف پیشنهادها در اختیارتان قرار می‌گیرد که درواقع می‌توانید علاوه بر تخفیف در نظر گرفته برای محصول، تخفیف دیگری نیز از طریق وارد کردن کد تخفیف دریافت کنید.

محصولات در نظر گرفته شده شامل انواع گزینه‌های مناسب برای هدیه تولد یا کادو تولد هستند و همچنین وسایل دکوری یا ملزومات برگزاری جشن تولد نیز در لیست قرار می‌گیرد. کافی است کد تخفیف کادو تولد یا کد تخفیف هدیه تولد محصول مدنظرتان را کپی کرده و هنگام تکمیل مراحل خرید از آن استفاده کنید تا هدیه مد نظرتان را به قیمتی ارزان‌تر سفارش دهید.