ساعت هوشمند

بیشتر

کرم صورت

بیشتر

لپ تاپ

بیشتر

گوشی موبایل

بیشتر

دستبند طلا

بیشتر

ارایشی

بیشتر

موبایل

بیشتر

لباس

بیشتر

دوربین

بیشتر

تاریخ جمعه سیاه در ایران

در جوامع غربی یک روز بعد از روز شکرگزاری جمعه سیاه یا بلک فرایدی میباشد که در این جمعه شاهد حراج های استثنایی و باور نکردنی هستید.که این روز به آخرین جمعه نوامبر برمیگردد و بسیاری از مردم دنیا مخصوصا جوامع غرب برای بلک فرایدی روز شماری میکنند.

در ایران چند سال است که در بین فروشگاه های اینترنتی روز جمعه سیاه باب شده است که در آن روز محصولات خود را با قیمت های باورنکردنی به حراج میگذارند البته در ایران این روز با جوامع غرب کمی متفاوت است چرا که در جوامع غربی علاوه بر فروشگاه های اینترنتی ،فروشگاه های فیزیکی هم ،اجناس و کالا های خود را به حراج میگذارند و حتی شرکت های اینترنتی در این روز سعی بر جلب رضایت مشتریان خود می کنند ولی در ایران این رویداد در اواخر پاییز است که هیچ ربطی به سال نو میلادی ندارد و تنها فروشگاه های اینترنتی هستند که در این روز کالا های خود را به حراج میگذارند.

فروش ویژه جمعه سیاه در پیشنهاد ها

اگرچه سایت پیشنهاد ها به عنوان فروشگاه اینترنتی محسوب نمیشود اما میتوانید در روز جمعه سیاه از حراج ها و آفر های سایر فروشگاه های اینترنتی مانند :بامیلو ،دیجی کالا ،مدیسه و ... استفاده کنید. در سایت پیشنهاد ها لیستی از اجناس و کالا های فروشگاه های اینترنتی آورده میشود که در روز جمعه سیاه با تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند که میتوانید کالا مورد نظر خود را انتخاب کنید و مستقیما از فروشگاه اینترنتی مورد نظر خرید خود را انجام دهید. ما در پیشنهاد ها شما را از اجناس تخفیف خورده فروشگاه های اینترنتی در روز جمعه سیاه مطلع میکنیم که بتوانید خرید ارزان را در این روز بزرگ تجربه کنید.پس فراموش نکنید و پیشنهاد ها را در روز فروش ویژه جمعه سیاه یا خرید جمعه سیاه همراهی کنید.