10 %

تخفیف

دسته بازی سونی کنسول پلی استیشن 4

دسته بازی سونی کنسول پلی استیشن 4

300,000270,000 تومان

برای خرید دسته بازی سونی کنسول پلی استیشن 4 نیازی به کد تخفیف ندارید و کافی است روی گزینه خرید کلیک کرده و از سایت مقداد آی تی اقدام به خرید دسته بازی سونی کنسول پلی استیشن 4 کنید.

سونی

4 %

تخفیف

کنسول پلی استیشن 4 سونی با حافظه 500 گیگابایتی

کنسول پلی استیشن 4 سونی با حافظه 500 گیگابایتی

1,400,0001,340,000 تومان

برای خرید کنسول پلی استیشن 4 نیازی به کد تخفیف ندارید و کافی است روی گزینه خرید کلیک کرده و از سایت مقداد آی تی اقدام به خرید کنسول پلی استیشن 4 به همراه گارانتی 18 سریر سرویس کنید.

سونی
خرید با تخفیف [منقضی شد]

سونی بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شرکت ژاپنی در صنعت گوشی موبایل ، لوازم صوتی تصویری مانند تلویزیون و کنسول خانگی است. این شرکت هم اکنون یکی از مطرح‌ترین شرکت‌ها در صنعت سرگرمی و کنسول خانگی است و سری پلی استیشن سونی توانسته موفقیت‌های گسترده‌ای را برای این شرکت کسب کند.

شرکت سونی در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کند که از جمله می‌توان به تولید و فروش گوشی موبایل ، تبلت ، کنسول خانگی ، تلویزیون ، لوازم جانبی ، تجهیزات کامپیوتر و موارد مشابه اشاره کرد. سونی در ایران به دلیل عرضه کنسول خانگی پلی استیشن ، سری گوشی موبایل اکسپریا و تلویزیون‌های خانگی از شهرت بالایی برخوردار است.

در پیشنهادها می‌توانید به کوپن تخفیف ، پیشنهادات ویژه و کد تخفیف محصولات سونی مانند کامپیوتر شخصی ، لپ تاپ ، تبلت ، گوشی موبایل ، ساعت هوشمند ، سخت افزار ، لوازم جانبی ، کارت گرافیک ، نمایشگر ، مادربورد و موارد مشابه دسترسی داشته باشید و کالای مدنظرتان را با قیمتی مقرون به صرفه خریداری کنید.