49 %

تخفیف

سوئیشرت پسرانه جین وست تریکو

سوئیشرت پسرانه جین وست تریکو

129,000 71,100تومان

علاوه بر تخفیف 39% این سوئیشرت پسرانه تریکو ، برند بجین وست در فروشگاه بانی مد میتوانید با کوپن تخفیف ویژه کاربران پیشنهادها از 10% تخفیف بیشتر بهره مند شوید.

همچنین این کوپن را می توانید با سایر دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برای استفاده از این کوپن تخفیف میتوانید از سایت بانی مد اقدام نمایید.

یکی از برترین و محبوب ترین برندهای استرالیایی و آسیایی جین وست (به لاتین : JeanWest) اولین بار در شهر perth استرالیا در سال 1972 توسط آلیستر نوروود خلق شد. او توانست در طی 45 سال خود را به یک برند خاص و برتر تبدیل کند . پس از چند سال توانست محبوبیتی خاص با داشتن 150 شعبه در سراسر قاره اقیانوسیه بدست آورد.  بعد از گذشت چند سال اولین شعبه را در دبی در سال 2006 افتتاح کرد.  در سال ۲۰۱۱ با تأسیس شعبه‌های بیشتر در خاورمیانه، فیجی، روسیه، و ... بیشتر توانست پا به عرصه صنعت بگذارد. همچنین این برند از راه چین وارد ایران می شود.

اهداف جین وست

یکی از اهداف بزرگ مجموعه  به عنوان یک خرده فروش (Retailer) در بخش مد و پوشاک با سبک Casua، ایجاد ارتباط و خلق ارزش برای مشتریان است. مسئولیت جین وست در قبال اعضای خانواده اش توجه به جزئیات، ارتباط موثر مداوم، ایجاد حس وابستگی عاطفی با آنان در طی این سال ها بوده است و کماکان با مشارکت اعضایش هر لحظه در حال تکامل می باشد. 

جین وست در سال 2012 تولد چهل سالگی را جشن گرفت و توانست به عنوان برند کژوال استرالیا در میان جوانان و نوجوانان خود را معرفی کند.

در کلکسیون زنانه از انواع پالتو ، کاپشن های جین ، دامن ، تی شرت و سوئیشرت و ... ، علاوه بر کیفیت فوق العاده از طرح های گوناگون لذت ببرید.همچنین می توانید از اکسسوری های مرتبط با کالاها ، کیف و کفش و نظیر آنها را با کیفیت عالی تهیه کنید.

همچنین جین وست دارای قوی ترین کلکسیون مردانه   می باشد ، که شامل انواع شلوارهای کتان مردانه جبن ، تی شرت ، سوئیشرت، کاپشن های فوق العاده با کیفیت هایی بی نظیر ، می باشد. مشتریان می توانند آیتم های موجود از قبیل اکسسوری، کیف و کفش را در مجموعه جین وست جستجو و خریداری نمایند.