چه کادویی برای متولدین هر ماه مناسب است؟

همانطور که میدانید متولدین هرماه دارای خصوصیات و ویژگی هایی هستند که منحصر به فرد میباشد بنابراین میتوانید طبق ماه تولدشان کادوهایی را برای تولد آن ها در نظر بگیرید که خوشحالشان کند ما در این مقاله میخواهیم شما را با ویژگی متولدین هرماه و کادوهایی که برایشان مناسب است آشنا کنیم.

فروردین

متولدین فروردین از نظر فعالیت بسیار پر انرژی هستند و فعالیتشان بسیار زیاد است به سبب فعالیت زیاد افراد هیجان انگیزی هستند به همین خاطر آنقدری که خود کادو برای آن ها مهم است نحوه تزیین کادو برای این دسته افراد مهم نیست حتما کادو متولدین فروردین را در روز خود تولد به آن ها بدهید در غیر اینصورت باعث ناراحتی آن ها میشوید.کادوهایی برای آن ها مناسب است که بتواند آن ها را هیجان انگیز کند مانند : طلا ،جواهرات ،بلیط کنسرت ،لوازم آرایش و هر چیزی که بتواند آن ها را هیجان انگیز کند.

اردیبهشت

متولدین اردیبهشت بسیار افراد احساساتی هستند که طبیعت را دوست دارند به همین خاطر میتوانید کادوهاای برای آن ها در نظر بگیرید که رمانتیک باشد مانند شاخه گل رز طبیعی یا مصنوعی ،قاب عکس طبیعت ،کیف پول ،کتاب و ... نحوه کادوپیچی برای متولدین این ماه مهم است پس نهایت سلیقه خود را در این زمینه به خرج دهید.

خرداد

همانطور که میدانید افراد متولد این ماه بسیار دم دمی مزاج و منطقی و تنوع طلب هستند پس میتوانید به جای یک هدیه گران قیمت با چند کادو متنوع آن ها را خوشحال کنید.به دلیل اینکه این افراد کنجکاو هستند گوشی موبایل یا لپ تاپ میتواند گزینه مناسبی باشد همچنین پوشاک هم میتواند این افراد را خوشحال کند.

تیر

متولدین این ماه احساستی هستند و همچنین علاقه زیادی به آشپزی دارند پس میتواند لوازم آشپزخانه و آشپزی آن ها را بسیار خوشحال کند.متولدین این ماه بسیار قانع و کم توقع هستند هدایا کوچک هم میتواند آن را خوشحال کند اما دوست دارند مورد توجه و احترام قرار بگیرند.

مرداد

متولدین این ماه بسیار شیک پوش هستند پس در خرید کادو تولد این افراد باید سلیقه به خرج دهید تا بتوانید این افراد را خوشحال کنید متولدین این ماه بسیار ولخرج هستند از هدایا برند و لاکچری برای متولد این ماه استفاده کنید شاخه گل زیبا و لاکچری به همراه شمع های تزیینی میتواند خوشحالشان کند.

شهریور

متولدین این ماه در این زمینه بسیار ساده پسند هستند اما در خرید کادو تولد آن ها باید وقت به خرج دهید کادوهایی ساده در عین حال با کیفیت این افراد را خوشحال میکند پس به دنبال طلا و جوهارات زرق و برق نروید وسایلی مانند لوازم آرایش ،لوازم آشپزخانه بازی های فکری کادو های فانتزی و هنری میتواند آن ها را خوشحال کند.

مهر 

متولدین این ماه احساساتی و شکننده هستند با این روحیه ای که دارند سعی کنید پوشاکی با رنگ آبی ملایم برای آنها خریداری کنید همچنین این افراد از کادوهایی که باعث زیبایی آن ها شود دوست دارند مانند : طلا و جواهرات ،لوازم آرایشی و بهداشتی میتواند گزینه مناسبی برای آن ها باشد.

آبان

متولدین این ماه بسیار متفکر هستند و همچنین نحوه کادو پیچیدن برای آن ها بسیار مهم است اگر میخواهید به متولدین این ماه کادو بدهید حتما آن را کادوپیچ کنید به دلیل متفکر بودنشان از باز کردن هدیه خوششان می آیدو وسایلی فکری ،دوربین شکار یا چشمی ،تلسکوپ و ... میتواند برای آن ها جذابیت داشته باشد این افراد اهل تجملات و زرق و برق نیستند پس خرید کادو تولد برای متولدین این ماه کار چندان سختی نمیباشد.

آذر

متولدین این ماه فعالیت زیادی دارند و علاقه زیادی به سفر رفتن دارند پس کادوهایی از قبیل لوازم سففر ،چادر و سشوار مسافرتی حتی بلیط تور برای رفتن به جایی این افراد را خوشحال میکند متولدین این ماه مطابق به مد روز نیستند و مانند زنان دیگر خیلی اهل آرایش نمیباشند اما مانند هر زن دیگری طلا و جواهرات خوشحالشان میکند.

دی

متولدین این ماه بسیار مهربان هستند و برخلاف ظاهر آن ها در تصمیمات خود بسیار منطقی برخورد میکنند به همین دلیل دنبال زرق و برق و تجملات نیستند و کادو های ارزان قیمت هم مینتواند این افراد را خوشحال کند هدایایی مانند ساعت ،کتاب و لوازم قابل استفاده ان ها را خوشحال میکند این افراد عاشق ساز و موسیقی هستند که میتواند به عنوان کادو تولد گزینه مناسبی برای آن ها باشد.

بهمن

متولدین این ماه بسیار ماجراجو و مهربان هستند همچنین به هنر و موسیقی علاقه دارند بنابراین میتوانید با یک ساز موسیقی یا ثبت نام در کلاس های هنری میتواند این افراد را خوشحال کند همچنین وسایل دیگری مانند لوازم آرایش ،بازی ها فکری و جواهرات برای آن ها جذاب است.

اسفند

متولدین این ماه بسیار رویایی و درونگرا هستند پس باین مشخصات باید به سراغ لوازم فانتزی و شاعرانه بروید لوازم فرهنگی و هنری کتاب و رمان های تخیلی این افراد را شگفت زده میکند هم چنین دوربین عکاسی ،وسایل دکوری ،گلدان و موزه های هنری این افراد را خوشحال میکند.
 

در آخر شما میتواند این کادو ها را در سایت پیشنهاد ها پیدا کنید و برای خرید کادو تولد دوست و آشنا خود در کمترین زمان مناسب ترین کادو را با تخفیف از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید.