معرفی اپلیکیشن پیشنهاد ها برای گوشی های اندروید

اپلیکیشن اندرویدی پیشنهادها

امروزه باتوجه به اینکه اکثر افراد برای دسترسی به اینترنت و انجام کارهای روزانه، از موبایل هوشمند خود استفاده می کنند، لذا سایت های پر بازدید و فروشگاهی، برای دسترسی بهتر و راحت تر کاربران، اقدام به ایجاد اپلیکیشن های اختصاصی خود نموده اند. سایت پیشنهادها نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد. ما اپلیکیشن پیشنهادها را برای استفاده راحت تر کاربران از امکانات سایت پیشنهادها و با توجه به ویژگی های تلفن همراه هوشمند، طراحی نموده ایم که از هر لحاظ، رابط کاربری مناسبی باشد.
شما برای اطلاع از لیست قیمت محصولات و نیز استفاده از کد تخفیف پیشنهادها، می توانید اپلیکیشن پیشنهادها را چنانچه تلفن همراه خود دارای سیستم عامل اندروید است، از طریق لینک زیر دانلود نمایید:

مروری بر ویژگی های پیشنهادها:

  •  ارائه کد تخفیف فروشگاه های بزرگ و معتبر

از طریق پیشنهادها می توانید کالا یا خدمات مورد نظر خود را از سایتهای مربوطه، با تخفیفی که پیشنهادها به طور اختصاصی به کاربران خود می دهد، خریداری و تهیه نمایید. ما بابت ارائه کد تخفیف، مبلغ یا هزینه ای از شما دریافت نمی کنیم.

  •  امکان مقایسه یک محصول بین چندین فروشگاه و انتخاب به صرفه ترین آن محصول، با جستجوی کالا در لیست قیمت پیشنهادها
  • استفاده از تخفیف های شگفت انگیز لحظه ای و روزانه توسط سایت های بزرگ و مطرح، که ممکن است هر کسی از آن خبردار نشود. مانند

سایت های حمل و نقل شهری و سفارش غذا که روزانه تخفیفات خوبی روی خدمات و محصولات خود می گذارند.ما در پیشنهادها شما را در جریان لحظه ای این تخفیفات قرار می دهیم.

  • خرید از فروشگاه های معتبر و دارای گارانتی محصول و بازگشت یا تعویض کالا

بدین ترتیب می توانید خرید خود را با خیال راحت انجام دهید چرا که پیشنهادها گلچینی از فروشگاه های محبوب و معتبر می باشد.

  • پیشنهادات ویژه برای مناسبت های شما

پیشنهادها برای مناسبت های خاص، برنامه ویژه ای دارد. ضمن باخبر کردن شما از این مناسبت ها، آفرهای ویژه و جذابی را برای کادو و یادبود با تخفیفات هیجان انگیز در نظر دارد که به راحتی می توانید سفارش داده و در حداقل زمان، آن را دریافت نمایید.

 

دانلود اپلیکیشن