کد تخفیف و لیست قیمت در سایت پیشنهاد ها برای کاربران

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که 

  • بخواهید کالایی را با بیشترین تخفیف پیدا کرده و به صرفه ترین خرید اینترنتی را داشته باشید؟
  • بخواهید کالایی را از سایت های مختلف مقایسه کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید؟
  • بخواهید با صرف کمترین وقت و انرژی، بهترین و با کیفیت ترین خرید را داشته باشید؟
  • بخواهید کالایی را از یک سایت معتبر و دارای محصولات با ضمانت خرید و برگشت کالا، خریداری کنید؟
  • یادتان بیفتد که مناسبتی در پیش دارید و باید کادویی تهیه کنید و بخواهید در کمترین وقت، بهترین انتخاب را داشته باشید؟

اگر در چنین موقعیت هایی قرار گرفته اید و با چالش هایی مواجه بوده اید، حتما سری به پیشنهادها بزنید. پیشنهادها گلچینی از بهترین انتخاب ها با بیشترین تخفیفات و با کیفیت ترین محصولات از معتبرترین فروشگاه هاست. در اینجا می خواهیم تعدادی از خدمات و قابلیت های پیشنهادها را برایتان بازگو کنیم تا با آن، بهترین تجربه خرید را برایتان خلق کرده باشیم. 

مزایای پیشنهادها

  • ارائه کد تخفیف از فروشگاه های بزرگ و معتبر 

از طریق پیشنهادها می توانید محصول مورد نظر خود را از سایتهای بزرگ، با تخفیف مختص کاربران پیشنهادها، روی قیمت اصلی محصول در سایت، خریداری کنید. ما بابت ارائه کد تخفیف، مبلغ یا هزینه ای از شما دریافت نمی کنیم. امکان مقایسه یک محصول بین چند فروشگاه و انتخاب به صرفه ترین آن ها با توجه به قیمت و گارانتی های ارائه شده استفاده از تخفیف های شگفت انگیز لحظه ای و روزانه توسط سایت های بزرگ که ممکن است هر کسی از آن خبردار نشود. 

بعضی از سایت های مطرح مثل سایت های حمل ونقل شهری و سفارش غذا و ... روزانه تخفیفات بسیار خوبی را روی ارائه محصول یا خدمات خود تعریف می کنند که ممکن است جز در حالت عضویت در تمام آن سایت ها، از آن ها باخبر نشوید.ما در پیشنهادها، شما را بطور روزانه در جریان این  آفر های ویژه قرار می دهیم. با عضویت در سایت یا خبرنامه پیشنهادها، این امکان برای شما میسر خواهد شد. 

  • خرید از فروشگاه های معتبر و دارای گارانتی محصول و بازگشت کالا

با توجه به گسترش فضای مجازی وتنوع فروشگاه های اینترنتی، برای کاربرانی که قصد خرید اینترنتی دارند، این دغدغه و سرگردانی وجود دارد که محصول مورد نظر خود را از کدام فروشگاه خریداری کنند که معتبر باشد و بهترین خدمات پس از خرید را ارائه دهد. پیشنهادها، گلچینی از فروشگاه های معتبر با محصولات و گارانتی های مختلف و دسته بندی شده است تا کاربران بر حسب بودجه خود، با اطمینان خرید کنند. 

  • پیشنهادات ویژه برای مناسبت های شما

پیشنهادها همیشه پیشنهادهای غافلگیر کننده ای برای شما دارد. مثلا برای مناسبتها و تاریخ های خاص مانند تولد ها، سالگردها و... اغلب اوقات، دغدغه انتخاب کادو و زمان خرید آن وجود دارد. شما می توانید از طریق پیشنهادها، کادوی مورد نظرتان را انتخاب کرده و بعد از سفارش، در حداقل زمان، آن را دریافت نمایید. 

راهنمای سایت

سایت پیشنهادها از سه بخش کد تخفیف و لیست قیمت و فروشگاه ها تشکیل شده است.

کد تخفیف

در این قسمت، محصولات و خدماتی که دارای تخفیف هستند را می توانید مشاهده کنید. این تخفیفات اکثرا با کدهای اختصاصی کاربران پیشنهادها، قابل دریافت است و لحظه ای یا روزانه  بروز رسانی می شوند. با ارائه کد تخفیف داده شده می توانید کالا یا خدمات مربوطه را از سایت فروشگاهی آن، با تخفیف خریداری کنید.

لیست قیمت

در این بخش با جستجوی کالا یا خدمات مد نظر خود می توانید پیشنهادات مختلفی از خرید آن کالا از سایت های مختلف بطور همزمان مشاهده نمایید. بنا به قیمت و نوع ضمانت هر سایت روی آن کالا می توانید بهترین انتخاب را برای خرید آن، داشته باشید. 
در صفحه لیست قیمت کالا ها بر حسب قیمت دسته بندی می شوند تا انتخاب شما، بهترین باشد. 


فروشگاه ها 

اگر مدنظرتان انتخاب فروشگاهی خاص برای سفارش و خرید کالاست، می توانید به این قسمت وارد شده و محصول خود را از فروشگاه مورد نظر سفارش داده و با تخفیف پیشنهادها، آن را خریداری نمایید.هدف ما ایجاد گلچینی از بهترین هاست. ما می خواهیم این امکان را برای کاربران عزیز فراهم کنیم تا با صرف حداقل زمان و انرژی، با هر بودجه ای بتوانید بهترین انتخاب را از معتبرترین فروشگاه ها داشته باشید. شما را هم در امر انتخاب و هم در امر خرید یاری خواهیم کرد.

با پیشنهادها، سبد خرید خود را افزایش دهید و به صرفه زندگی کنید.