خرید ارزان و شگفت انگیز با کد تخفیف پیشنهادها داشته باشید

با افزایش نرخ تورم و همچنین گران‌تر شدن دلار، شاهد افزایش قیمت کالاهای مختلف هستیم. افزایش قیمت دلار روی کالاهای داخلی نیز بی‌تاثیر نبوده و همین امر به تجربه خرید ارزان لطمه می‌زند.

درواقع محصولات داخلی نیز برای ساخت به ادوات و دستگاه‌هایی نیاز دارند که اکثرا ساخت شرکت‌های خارجی هستند و برای تهیه آنها می‌بایست توسط ارزهای خارجی به خصوص دلار خریداری شوند. همین امر باعث می‌شود افزایش قیمت دلار خواسته یا ناخواسته تاثیر فراوانی روی قیمت تمام‌شده کالاهای ایرانی بگذارد و شرکت‌ها نتوانند محصولاتشان را به قیمت قبلی عرضه کنند.

آیا هنوز می‌توان خرید ارزان را تجربه کرد؟

در جواب به این سوال می‌توان گفت بله، هنوز هم می‌توان خریدی ارزان و مقرون به صرفه داشت. برای درک بهتر این موضوع بهتر است به نحوه پخش کالاها به بازار نگاهی داشته باشیم. محصولات تولید شده در کارخانه‌های بزرگ و کوچک، توسط شرکت‌های پخش کننده خریداری می‌شود. این شرکت‌ها به‌صورت عمده از کارخانه‌ها خرید می‌کنند و سپس در مقیاس‌های کوچک به فروشگاه‌های خرد، کالاها را می‌فروشند.

درواقع پخش کننده محموله چند کامیون را در یک فاکتور از کارخانه خریده و سپس به فروشگاه‌های خرد در مقیاس بسیار کمتر عرضه می‌کند. فروشگاه‌ها نیز با عرضه این محصولات به مشتریان به سود می‌رسند.

خرید ارزان

حال متوجه شدید که قیمت یک محصول قبل رسیدن به دست شما حداقل 2 بار افزایش می‌یابد. این موضوع درواقع توضیحی از روش سنتی است که طی آن کالاها در چند دهه اخیر توسط واسطه‌ها به دست مشتریان می‌رسد.

همانطور که گفته شد این روش برای چند دهه ادامه داشته است، اما پیشرفت‌های صورت گرفته در تکنولوژی، روش جدید و موثری را ارائه می‌دهد. در حال حاضر خرید فیزیکی از فروشگاه‌ها برابر با هزینه‌های بیشتر تلقی می‌شود. یک فروشگاه خرد نیاز به اجاره یا خرید مغازه دارد تا کالاها را به دست مشتریان برساند. علاوه بر آن، به هزینه‌های اضافی مانند انبار می‌توان اشاره کرد.

در صورتی که فروشگاهی از انبار برخوردار نباشد، مجبور به خرید کالاها در مقیاس کم است و همین امر یعنی گران‌تر خریدن کالا، زیرا هرچه توان مالی فروشگاه بالاتر باشد و کالا را در مقیاس بیشتری خرید کند، امکان ارزان‌تر خریدن کالا افزایش می‌یابد. این دقیقا کاری است که پخش کننده‌ها انجام می‌دهند و با خرید در مقیاس بالا، کالاها را به قیمت کمتری تحویل می‌گیرند.

خرید ارزان

در سال‌های اخیر شاهد فروشگاه‌های اینترنتی بودیم که برتری خاصی نسبت به فروشگاه‌های فیزیکی دارند. اولین مشخصه طبیعتا ارزان‌تر بودن قیمت کالاها نسبت به فروشگاه‌های فیزیکی است و در کنار آن نیز شاهد برتری در موجودی بیشتر، توضیحات کامل‌تر و همچنین امکان ارسال کالا به درب منزل یا محل کار اشاره کرد.

هر محصول در فروشگاه‌های اینترنتی از تصاویر، ویدیو و شرح کامل امکانات و جزئیات دقیق عملکرد برخوردار است تا کاربران بتوانند از ماهیت محصول به خوبی آشنا شده و خریدی مطمئن داشته باشند. همچنین بسیاری از کالاها نیز توسط سایت‌های خبری یا کانال‌های ویدیویی مورد بررسی قرار گرفته‌اند و قبل از خرید می‌توان با نگاهی به این منابع از ویژگی‌ها، نقاط ضعف و نقاط قوت کالا مطلع شد.

علاوه بر این موارد امکان دانستن نظرات خریداران قبلی کالاها وجود دارد. در حال حاضر شمار زیادی از کاربران ویدیوهایی از تجربه‌شان پس از خرید کالا در شبکه‌های ویدیویی منتشر می‌کنند، برای مثال شما می‌توانید به کانال این کاربران رفته و نظرشان را در مورد گوشی هوشمندی بدانید که قصد خریدش را دارید.

چنین ویژگی در فروشگاه‌های فیزیکی کمتر دیده می‌شود و بسیاری از فروشندگان نیز برای افزایش فروش از گفتن بعضی حقیقت‌ها در مورد کالاها خودداری می‌کنند.

پیشنهادها چه راه حلی برای خرید ارزان ارائه می‌دهد؟

در ابتدا می‌بایست کمی در مورد پیشنهادها صحبت کنیم تا بهتر با این سرویس آشنا شوید. پیشنهادها سرویس تخفیف آنلاین است، یعنی کاربران می‌توانند با مراجعه به این سرویس از آخرین تخفیف‌های موجود در فروشگاه‌ها یا سرویس‌های خدماتی باخبر شوند که با پیشنهادها همکاری می‌کنند.

درواقع پیشنهادها ویترینی که کاربران بتوانند کالاها یا خدمات تخفیف‌دار فروشگاه‌های آنلاین یا شرکت‌ها را مشاهده و از آنها استفاده کنند. روش کار نیز با پیشنهادها بسیار ساده است. هر روز تعداد فراوانی آفر یا پیشنهاد روی سایت قرار می‌گیرد. کاربران کافی است روی آفر مورد علاقه‌شان کلیک کرده و وارد صفحه آن کالا یا خدمات شوند.

خرید ارزان

همانطور که گفته شد آفرهای قرار گرفته روی سایت دارای تخفیف هستند که این تخفیف‌ها یا از قبل روی محصول اعمال شده است یا کد تخفیفی برای کاربران در نظر گرفته شده که هنگام تکمیل مراحل خرید می‌توانند از آن استفاده کرده و خرید ارزان تری داشته باشند. گاهی اوقات نیز شرایطی پیش می‌آید که محصول علاوه بر تخفیف در نظر گرفته شده دارای کوپن نیز باشد.

بسیاری از فروشگاه‌های همکار با پیشنهادها درواقع پخش کننده محصول در سطح بازار هستند و همین امر باعث می‌شود قیمت کالاها کمتر از آنچه باشد که در فروشگاه‌های فیزیکی مشاهده می‌کنید.

حال اگر کد تخفیف پیشنهادها را نیز به این موضوع اضافه کنیم با خرید مقرون به صرفه، راحت و مطمئن رو به رو می‌شوید که امکان تجربه آن در فروشگاه‌های فیزیکی وجود ندارد.

در پیشنهادها محصولات متعددی قرار می‌گیرد که کافی است از قسمت دسته‌بندی اقدام به مشاهده آنها کنید. این کالاها از معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین و همچنین برترین برندهای خارجی و داخلی هستند.

در میان فروشگاه‌ها می‌توان به فروشگاه افق کوروش اشاره کرد که تجربه خرید ارزان به بهترین شکل با این فروشگاه اینترنتی صورت می‌گیرد. در سوپرمارکت افق کوروش که به اختصار اکالا نامیده می‌شود امکان خرید از دسته‌های مختلفی مانند مواد غذایی، بهداشتی ، خواربار، گوشت، مرغ، ماهی، روغن، شیر، پنیر، ماست، برنج، ماکارونی، حبوبات، قند، شکر، چای، تنقلات و ...وجود دارد.

از ویژگی‌های این فروشگاه می‌توان به قیمت‌های بسیار ارزان کالاها اشاره کرد. علاوه بر این موضوع امکان استفاده از کدهای تخفیف نیز وجود دارد که تجربه شگفت انگیزی از خرید ارزان را در اختیارتان قرار می‌دهد.

با پیشنهادها سبد بزرگ‌تری برداشته و هرچه را که می‌خواهید ارزان‌تر بخرید.