آموزش استفاده از کد تخفیف در سایت پیشنهادها

پیشنهادها راه کاری نو برای خرید ارزان‌تر محصولات یا استفاده از خدمات مختلف، آنهم با استفاده از کد تخفیف است. درواقع کاربر خرید خود را در سایت پیشنهادها انجام نمی‌دهد، بلکه کد تخفیف محصولات را دریافت کرده و در سایت اصلی فروشگاه، محصول مد نظرش را با کوپن تخفیف شگفت انگیز پیشنهادها خریداری می‌کند.

آموزش استفاده از کوپن تخفیف - کد تخفیف - آفر در سایت پیشنهادهاهر روز تخفیف و پیشنهادهای جدیدی به سایت اضافه می‌شود که با مراجعه به صفحه اصلی سایت می‌توانید آنها را مشاهده کنید، البته بعضی از پیشنهادها به جای گزینه خرید، گزینه دیگری به نام »دریافت کوپن تخفیف« دارند. با کلیک روی گزینه »دریافت کوپن تخفیف« به صفحه‌ای ارجاع داده می‌شوید که کد تخفیف آن محصول در کنار مشخصات و تصویرش قرار گرفته است.

اصولا هزینه فروش محصولات به‌صورت آنلاین برای فروشگاه‌ها بسیار کمتر از فروش فیزیکی است. به همین علت فروشگاه‌ها کاربرانشان را به روش‌های مختلف تشویق به خرید آنلاین می‌کنند. یکی از این روش‌ها فروش محصولات با تخفیف‌های ویژه است.

سایت ما نیز تخفیف‌های موجود در سراسر وب را جمع‌آوری و در اختیارتان قرار می‌دهد، البته در کنار این تخفیف‌ها، محصولاتی نیز همراه با کوپن تخفیف قرار دارند که به لطف آن، امکان خرید محصول با تخفیف بیشتری وجود دارد. درواقع هدف اصلی ما ارائه راه کاری برای صرفه جویی کاربران در وقت و هزینه است.

در ادامه به‌صورت قدم به قدم مراحل استفاده از کوپن تخفیف قرار گرفته است و به شما آموزش می‌دهیم که چگونه از کدهای تخفیف سایت استفاده کنید.

قدم اول: کالای دارای کوپن تخفیف را انتخاب کنید

ابتدا محصول دلخواهتان را انتخاب کنید که دارای کوپن تخفیف باشد. حال با کلیک روی محصول، به صفحه خرید بروید.

قدم دوم: کد تخفیف را کپی کنید

آموزش استفاده از کوپن تخفیف - کد تخفیف - آفر در سایت پیشنهادها

در صفحه محصول، کدی قرار دارد که با استفاده از آن می‌توانید کالا را به قیمت کمتری در سایت فروشگاه خریداری کنید. شما برای استفاده از تخفیف به کوپن نیاز دارید، بنابراین کد را کپی کنید. برای کپی کد، روی گزینه Copy کلیک کنید.

قدم سوم: به صفحه فروشگاه مراجعه کنید

آموزش استفاده از کوپن تخفیف

حال که کد مدنظر را در اختیار دارید روی گزینه خرید کلیک کنید تا به صفحه فروشگاه محصول بروید.

قدم چهارم: وارد مراحل خرید شوید

در سایت فروشگاه روی گزینه خرید کلیک کرده و مراحل خرید را شروع کنید.

قدم پنجم: کد تخفیف را وارد کنید

آموزش استفاده از کوپن تخفیف - کد تخفیف - آفر در سایت پیشنهادها

در تکمیل مراحل خرید با باکس کوچکی روبه‌رو می‌شوید که از شما می‌پرسد آیا کوپن تخفیف دارید؟ در باکس این گزینه، کد تخفیف پیشنهادها را وارد کنید تا از تخفیف بهره‌مند شوید.

قدم ششم: خریدتان را تکمیل کنید

پس از وارد کردن کد تخفیف، مراحل خرید را به اتمام برسانید. تبریک می‌گویم، شما با خرید ارزان‌تر محصول دلخواهتان در هزینه صرفه‌جویی کردید.