با توجه به گسترش روزافزون دنیای مجازی ، فضا برای کسب‌وکار پیرامون اینترنت نیز افزایش یافته است ، همچنین فروشگاه‌های آنلاین و خرید اینترنتی جزئی جدا نشدنی از دنیای خریدوفروش امروز ما شده است.
فروشنده لیست و مشخصات کالاهای فروشی را در سایت قرار داده و خریدار پس از مراجعه به سایت و مطالعه مشخصات و ویژگی‌های کالا نسبت به ثبت سفارش خود و خرید از فروشگاه اقدام می‌کند ولی کدام فروشنده ، کجا و کی بهترین کالا یا خدمتی که ما می‌خواهیم را به ما ارائه می‌دهد؟

پس پیشنهادها برای ارائه و تجمیع بهترین و به صرفه ترین کالا ها و خدماتی که توسط سایر فروشگاه ها ارائه می‌شود شروع به کار کرده است.
پیشنهادها پیشنهادات و تخفیف های ویژه فروشگاه های آنلاین را برای شما به‌صورت گروه بندی شده و بنا به نیاز و علایق شما یکجا جمع کرده و با مذاکره با برندها و فروشگاه های معتبر در جهت صرفه‌جویی در وقت و هزینه ی شما فعالیت میکند.
هدف ما ایجاد مرجع ارائه کننده پیشنهاد برای شماست تا در هر زمان و هر مکان با هر بودجه ای بتوانید بهترین کالاهای پیشنهادی و دارای تخفیف را خریداری کرده و از ما دریافت نمایید.

تخفیف های آنلاین، کد تخفیف های تخفیف عمومی و انحصاری پیشنهادها، سمپلینگ و پروموشن، نسخه آزمایشی محصولات (تست رایگان محصول) و عضویت در خبرنامه ها تنها بخشی از خدمات پیشنهادهاست ، ما با بخش مناسبت ها شما را در یافتن یک هدیه یا کادو برای فرد مورد نظر خود همراهی میکنیم.
روز مادر، روز پدر، عید نوروز، عقد و عروسی، روز دانش آموز و دیگر مناسبت ها در طول سال، ما همراه شما خواهیم بود تا شما در کوتاه ترین زمان بهترین هدیه ممکن را تهیه نمایید.
همچنین شما با عضویت در سایت پیشنهادها می توانید با تکمیل کردن چند نکته از پروفایل خود یا با ابراز علاقه در مورد هر یک از فروشگاه ها و خریدهای خود یا برند های ما از پیشنهاد های خاص مختص به سبک و سیاق خود با خبر شوید.

همچنین پیشنهاد ها می تواند پلی برای درخواست پیشنهاد یا تخفیف از فروشنده کالاهای مورد نیاز شما باشد و با توجه به علایق شما پیشنهاد ویژه و تخفیف شما را فراهم میکند.
که همه این ها بدون پرداخت هزینه خواهد بود. پیشنهاد ها برای کد تخفیف از شما مبلغی دریافت نمی کند و تنها مرجع معرفی فروشنده مناسب شماست.