پیشنهادها یک موتور جستجوی کالای هوشمند است که با کمک آن می توانید کالای مورد نظر خود را در همه فروشگاه های اینترنتی به صورت همزمان جستجو کنید، قیمت کالا را در فروشگاه ها مقایسه کنید و بهترین و مطمئن ترین خرید را داشته باشید.

با توجه به گسترش روزافزون دنیای مجازی ، فضا برای کسب ‌وکار پیرامون اینترنت نیز افزایش یافته است ، همچنین فروشگاه‌های آنلاین و خرید اینترنتی جزئی جدا نشدنی از دنیای خرید وفروش امروز ما شده است. فروشنده لیست و مشخصات کالاهای فروشی را در سایت قرار داده و خریدار پس از مراجعه به سایت و مطالعه مشخصات و ویژگی‌های کالا نسبت به ثبت سفارش خود و خرید از فروشگاه اقدام می‌کند ولی کدام فروشنده ، کجا و کی بهترین کالا یا خدمتی که ما می‌خواهیم را به ما ارائه می‌دهد؟

پیشنهادها در اینجا نقش یک جستجو گر کالا و فروشگاه اینترنتی را بر عهده دارد که خریداران را به فروشندگان متصل می کند و فرایند خرید را تسهیل می نماید و با به وجود آوردن یک فضای رقابتی باعث تعدیل قیمت ها می شود در نتیجه خریدار کالا ها را با قیمت ارزان تر خریداری کرده و همچنین تمام انتخاب های خود را در یک نقطه مجتمع مشاهده می کند و این امر منجر به انتخاب بهتر و آگاهی از قیمت واقعی اجناس می شود.

همچنین پیشنهادها تخفیف های ویژه فروشگاه های آنلاین را برای شما به ‌صورت گروه بندی شده و بنا به نیاز و علایق شما یکجا جمع کرده و با مذاکره با برندها و فروشگاه های معتبر در جهت صرفه‌جویی در وقت و هزینه ی شما فعالیت می کند. هدف ما ایجاد مرجع ارائه کننده پیشنهاد برای شماست تا در هر زمان و هر مکان با هر بودجه ای بتوانید بهترین کالاهای پیشنهادی و دارای تخفیف را خریداری کرده و از ما دریافت نمایید.

تخفیف های آنلاین، کد تخفیف های تخفیف عمومی و انحصاری پیشنهادها سمپلینگ و پروموشن، نسخه آزمایشی محصولات (تست رایگان محصول) و عضویت در خبرنامه ها تنها بخشی از خدمات پیشنهادهاست ، ما با بخش مناسبت ها شما را در یافتن یک هدیه یا کادو برای فرد مورد نظر خود همراهی می کنیم. روز مادر، روز پدر، عید نوروز، عقد و عروسی، روز دانش آموز و دیگر مناسبت ها در طول سال، ما همراه شما خواهیم بود تا شما در کوتاه ترین زمان بهترین هدیه ممکن را تهیه نمایید. همچنین شما با عضویت در سایت پیشنهادها می توانید با تکمیل کردن چند نکته از پروفایل خود یا با ابراز علاقه در مورد هر یک از فروشگاه ها و خریدهای خود یا برند های ما از پیشنهاد های خاص مختص به سبک و سیاق خود با خبر شوید.

همچنین پیشنهاد ها می تواند پلی برای درخواست پیشنهاد یا تخفیف از فروشنده کالاهای مورد نیاز شما باشد و با توجه به علایق شما پیشنهاد ویژه و تخفیف شما را فراهم می کند. که همه این ها بدون پرداخت هزینه خواهد بود. پیشنهاد ها برای کد تخفیف از شما مبلغی دریافت نمی کند و تنها مرجع معرفی فروشنده مناسب شماست.